Strony Partnerskie16 lutego 201713:23
Wkrótce otwarcie pływalni PWSZ przy Słowackiego

0
Reklama
Racibórz: Po naprawie dachu, wymianie podsufitki i oświetlenia na energooszczędne LED-owe kryta pływalnia PWSZ przy ul. Słowackiego otworzy wkrótce swoje podwoje. Zakładany termin to 1 marca. Z treningami wracają tu klasy pływackie SP 15.
Prace wykonała firma TAS GROUP Sp. z o.o., a inwestycję wsparło finansowo miasto. Niecka jest już napełniona wodą i czeka na odbiory Sanepidu. Niewykluczone, że zostanie uruchomiony przed 1 marca. Z chwilą uruchomienia PWSZ poinformuje o tzw. wolnych godzinach i zasadach korzystania z pływalni przez osoby prywatne lub grupy.

































![Rywalizacja najmłodszych na finał InPost Cup w Nędzy [FOTO] Rywalizacja najmłodszych na finał InPost Cup w Nędzy [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1780872877photo-164-z-374-.jpg)
























![Park Roth pełen dziecięcej energii. IV Festiwal Piosenki i Sportu za nami [FOTO i WIDEO] Park Roth pełen dziecięcej energii. IV Festiwal Piosenki i Sportu za nami [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1781038831bez-nazwy-14-.jpg)




Komentarze (0)
Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.