Nowy szef raciborskiej ginekologii

Dariusz Kujawski, dotychczas zastępca ordynatora w szpitalu miejskim w Wodzisławiu Śląskim, będzie kierował oddziałem ginekologii i położnictwa w Raciborzu. Wygrał konkurs, m.in. z dotychczasowym ordynatorem, dr. Marianem Ciszkiem. Na co dzień przyjmuje też w swoim gabinecie w Rybniku.
Doktor Kujawski był jednym z trzech kandydatów na stanowisko kierownika oddziału. Oznacza to, że nie będzie już w raciborskiej lecznicy ordynatora ginekologii i położnictwa. Nowy szef na co dzień przyjmuje w swoim gabinecie w Rybniku.
![Kadry z ciemnej strony Raciborza: Zobacz, co zarejestrowało oko monitoringu [FOTO] Kadry z ciemnej strony Raciborza: Zobacz, co zarejestrowało oko monitoringu [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1783543974zrzut-ekranu-2026-07-8-o-22-49-07-.png)


















![Powrót hrabiny Fanny! Muzyka, ogień i smaki przy pałacu w Krowiarkach [PROGRAM, BILETY ON-LINE] Powrót hrabiny Fanny! Muzyka, ogień i smaki przy pałacu w Krowiarkach [PROGRAM, BILETY ON-LINE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1783521950krowiarki-2-.jpg)






























Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany