Reklama

Najnowsze wiadomości

Strony Partnerskie8 maja 201714:30

Magistrat zaprasza na spotkanie w sprawie grupowych zakupów gazu i prądu

Magistrat zaprasza na spotkanie w sprawie grupowych zakupów gazu i prądu  - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

Urząd Miasta Racibórz zaprasza wszystkich zainteresowanych mieszkańców na spotkanie w sprawie grupowego zakupu prądu i gazu. Odbędzie się ono 17 maja o 15.30 w Sali Kolumnowej Urzędu Miasta. 

Zbiorowe zakupy gazu i prądu mogą przyczynić się do tego, że cena zakupu tych mediów będzie niższa, a w konsekwencji w portfelach mieszkańców zostanie więcej środków. Wykorzystanie gazu i prądu jako alternatywnego źródła ciepła bez wątpienia przyczynia się do tego, by powietrze w naszym mieście było mniej zanieczyszczone. Na spotkanie zainteresowani mogą wziąć faktury za gaz i prąd, aby pracownicy firmy organizującej zbiorowe zakupy mogli wyliczyć ewentualne wygenerowane oszczędności.

Urząd Miasta podkreśla, że inicjatywa zbiorowego zakupu gazu i prądu ma charakter prywatny, a magistrat zapewnia tylko komunikację firmy z mieszkańcami. Decyzja o przystąpieniu do zbiorowych zakupów leży po stronie indywidualnego odbiorcy.

Czytaj więcej TUTAJ.

Autor: UM Racibórz,

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Tagi:

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 19.12.2026
19 czerwca 202608:55

Nasz Racibórz 19.12.2026

Nasz Racibórz 12.06.2026
11 czerwca 202620:34

Nasz Racibórz 12.06.2026

Nasz Racibórz 05.06.2026
5 czerwca 202616:09

Nasz Racibórz 05.06.2026

Nasz Racibórz 29.05.2026
28 maja 202620:39

Nasz Racibórz 29.05.2026

Zobacz wszystkie
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.