Reklama

Najnowsze wiadomości

Strony Partnerskie26 kwietnia 201612:04

Zielono w Szkole Podstawowej nr 15 - placówka obchodziła Dzień Ziemi

Zielono w Szkole Podstawowej nr 15 - placówka obchodziła Dzień Ziemi - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

W czwartek 21 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 15 z Oddziałami Sportowymi im. Jana III Sobieskiego, jak co roku, obchodzono Dzień Ziemi. Tematem przewodnim tego dnia była ekologia. 

Nauczyciele rozmawiali o niej w klasach podczas lekcji oraz na apelach, które są okazją do spotkań większej grupy uczniów. Uczniowie z klasy II e pod opieką Estery Kurzydem zaprezentowali przedstawienie ekologiczne pt. "Jak rozweselić Ziemię?", podczas którego przypomnieli koleżankom i kolegom zasady dbania o środowisko; przypominali, aby segregować śmieci, zbierać surowce wtórne, oszczędzać wodę i prąd. Panie zachęcały dzieci do aktywnego udziału w całorocznym szkolnym konkursie "Przyjaciel Przyrody". Apele były również okazją, żeby pogratulować uczniom: Soni Janeczek, Robertowi Kachelowi i Zuzannie Paskudzie - laureatom szkolnego i powiatowego konkursu ekologicznego Eko-Asy. 
Jak co roku, i tym razem wśród strojów uczniów i nauczycieli dominował kolor zielony. 

Autor: SP 15,

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Tagi:

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 19.12.2026
19 czerwca 202608:55

Nasz Racibórz 19.12.2026

Nasz Racibórz 12.06.2026
11 czerwca 202620:34

Nasz Racibórz 12.06.2026

Nasz Racibórz 05.06.2026
5 czerwca 202616:09

Nasz Racibórz 05.06.2026

Nasz Racibórz 29.05.2026
28 maja 202620:39

Nasz Racibórz 29.05.2026

Zobacz wszystkie
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.