Reklama

Najnowsze wiadomości

Strony Partnerskie9 lutego 201614:23

Rewitalizacja terenów zdegradowanych tematem Forum w Katowicach

Rewitalizacja terenów zdegradowanych tematem Forum w Katowicach  - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Region:

W imieniu Zarządów: Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach, serdecznie zapraszamy na 22. spotkanie Forum „Dobre praktyki w gospodarce odpadami i rewitalizacji środowiska”, które odbędzie się 15 lutego w godz. 10.00-15.15 w Sali Kolumnowej Instytutu Ekologii Terenów Uprzemysłowionych w Katowicach. 

Tematem spotkania Forum będzie  „Rewitalizacja terenów zdegradowanych dla poprawy jakości środowiska miejskiego”. Będzie to trzecie spotkanie w tym cyklu, w którym akcent zostanie położony na rewitalizację terenów poprzemysłowych oraz dobre praktyki w gospodarce odpadami górniczymi.

Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie uczestnictwa na adres e-mail: [email protected].

Program Forum - zobacz

Autor: WFOŚiGW,

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Tagi:

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 19.12.2026
19 czerwca 202608:55

Nasz Racibórz 19.12.2026

Nasz Racibórz 12.06.2026
11 czerwca 202620:34

Nasz Racibórz 12.06.2026

Nasz Racibórz 05.06.2026
5 czerwca 202616:09

Nasz Racibórz 05.06.2026

Nasz Racibórz 29.05.2026
28 maja 202620:39

Nasz Racibórz 29.05.2026

Zobacz wszystkie
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.