Złoty Laur dla Prezesa Funduszu

Wyróżnienie przyznano za: sprawne kierowanie instytucją finansującą przedsięwzięcia z zakresu ochrony środowiska i gospodarki wodnej; racjonalne gospodarowanie środkami publicznymi w celu finansowania istotnych dla województwa i jego mieszkańców przedsięwzięć ekologicznych; dobrą współpracę ze środowiskiem przedsiębiorców oraz instytucjami samorządu gospodarczego.
Laury Umiejętności i Kompetencji to coroczne wydarzenie, podczas którego - w wyrazie wdzięczności - wręczane są statuetki w dziedzinie gospodarczej, naukowej i kulturalnej. Historia Laurów sięga roku 1992, kiedy działacze samorządu gospodarczego skupieni w Regionalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach wystąpili z inicjatywą dziękowania ludziom nieprzeciętnym, wyróżniającym się firmom, organizacjom i instytucjom, które aktywnie i skutecznie włączyły się w proces tworzenia gospodarki rynkowej, jej restrukturyzacji oraz dostosowania do standardów europejskich.





















![Msza św. w intencji książąt raciborskich w kaplicy zamkowej [ZAPOWIEDŹ] Msza św. w intencji książąt raciborskich w kaplicy zamkowej [ZAPOWIEDŹ] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17715717651749727111dsc-7725-.jpg)




















Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany