Reklama

Najnowsze wiadomości

Strony Partnerskie4 grudnia 201513:25

Odznaka Honorowa Ministra Środowiska dla Prezesa WFOŚiGW w Katowicach

Odznaka Honorowa Ministra Środowiska dla Prezesa WFOŚiGW w Katowicach - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Region:

Andrzej Pilot - Prezes Zarządu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach otrzymał Odznakę Honorową Ministra Środowiska „Za Zasługi dla Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej”. Uroczystość wręczenia nagrody odbyła się 23 listopada podczas gali XIV edycji Konkursu Ekolaury Polskiej Izby Ekologii. 

Odznaka honorowa „Za Zasługi dla Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej” – to polskie odznaczenie cywilne nadawane przez ministra właściwego do spraw środowiska. Odznaka została ustanowiona 28 maja 1985 roku uchwałą Rady Ministrów w celu wyróżnienia osób zasłużonych dla ochrony środowiska i gospodarki wodnej. Odznaka jest szczególnym, zaszczytnym honorowym wyróżnieniem i może być nadawana obywatelom Rzeczypospolitej Polskiej oraz obywatelom państw obcych w uznaniu ich zasług dla ochrony środowiska i gospodarki wodnej. Odznaka jest jednostopniowa i może być nadana tylko raz danej osobie. Nadanie potwierdza się legitymacją wręczaną łącznie z odznaką.
(źródło: Wikipedia)
 
Lista nagrodzonych podczas Gali Ekolaurów

Autor: WFOŚiGW,

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Tagi:

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 19.12.2026
19 czerwca 202608:55

Nasz Racibórz 19.12.2026

Nasz Racibórz 12.06.2026
11 czerwca 202620:34

Nasz Racibórz 12.06.2026

Nasz Racibórz 05.06.2026
5 czerwca 202616:09

Nasz Racibórz 05.06.2026

Nasz Racibórz 29.05.2026
28 maja 202620:39

Nasz Racibórz 29.05.2026

Zobacz wszystkie
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.