WFOŚiGW w Katowicach nagrodzony odznaką honorową za zasługi dla zrównoważonego rozwoju

Odznakę honorową "Za zasługi dla zrównoważonego rozwoju” otrzymał Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach. Odznaka przyznawana jest przez Radę Polskiej Izby Ekologii.
Wyróżnienie odebrał Andrzej Pilot - Prezes Zarządu Funduszu w poniedziałek, 23 listopada podczas uroczystości rozdania „Ekolaurów Polskiej Izby Ekologii". Celem konkursu jest promocja i prezentacja najefektywniejszych działań i prac podejmowanych na rzecz ochrony środowiska.
Konkurs skierowany jest do przedsiębiorstw, instytucji, organizacji pozarządowych i samorządów, które uzyskały szczególne osiągnięcia w tej dziedzinie. W konkursie oceniane były zarówno innowacyjne projekty dotyczące rozwiązań technicznych i inwestycji w dziedzinie ochrony środowiska, jak i przedsięwzięcia z zakresu edukacji ekologicznej.





























![Od sopockich fal po włoski żar: Zamkowe misterium żywiołów już w sobotę [ZAPROSZENIE] Od sopockich fal po włoski żar: Zamkowe misterium żywiołów już w sobotę [ZAPROSZENIE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1782283791zrzut-ekranu-2026-06-24-o-08-49-20-.png)














Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany