Strony Partnerskie27 października 201509:16
Nic tylko jeść i obrastać w tłuszcz, czyli jesień w podraciborskich lasach

0
Reklama
Region:
UdostępnijKomentuj (0)Przygotowanie się do zimy jest teraz priorytetem, lecz nie jest o to trudno. Wszędzie pełno dojrzałych nasion i owoców, którymi można się objadać. Spod ziemi wykopywać można różnego rodzaju bulwy, kłącza czy cebule w których rośliny ukryły swe zapasy na nowy sezon. Nęcą zakopane w ziemi, czy ściółce tłuste pędraki, dżdżownice i inne bezkręgowce. Nic, tylko jeść i obrastać w tłuszcz, albo znosić zapasy do swych nor i gniazd. Ekologom i miłośnikom przyrody polecamy TUTAJ bogato ilustrowany ekst o jesieni w podraciborskich lasach, który publikuje Nadleśnictwo Rudy Raciborskie.
























![Od sopockich fal po włoski żar: Zamkowe misterium żywiołów już w sobotę [ZAPROSZENIE] Od sopockich fal po włoski żar: Zamkowe misterium żywiołów już w sobotę [ZAPROSZENIE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1782283791zrzut-ekranu-2026-06-24-o-08-49-20-.png)














Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany