Strony Partnerskie16 sierpnia 201510:03
Leśnicy z Nadleśnictwa Rudy ratowali bobra

0
Reklama
Region:
13 sierpnia w godzinach porannych pracownicy firmy PREWROW w Rudach zgłosili do Nadleśnictwa Rudy Raciborskie problem: - na terenie zakładu w betonowym zbiorniku na wodę pływa bóbr! Na prośbę Nadleśnictwa z pomocą przybyli pracownicy Gospodarstwa Rybackiego w Niemodlinie, którzy na co dzień zajmują się hodowlą ryb w stawach w Rezerwacie Łężczok. W wyniku sprawnie przeprowadzonej „akcji ratunkowej" bóbr został schwytany podbierakiem i bezpiecznie umieszczony w specjalnej skrzyni wykorzystywanej do transportu ryb. Następnie przewieziono go w ustronne miejsce w Parku w Rudach i wypuszczono na wolność. ZOBACZ FILM.

























![Od sopockich fal po włoski żar: Zamkowe misterium żywiołów już w sobotę [ZAPROSZENIE] Od sopockich fal po włoski żar: Zamkowe misterium żywiołów już w sobotę [ZAPROSZENIE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1782283791zrzut-ekranu-2026-06-24-o-08-49-20-.png)













Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany