Reklama

Najnowsze wiadomości

Strony Partnerskie18 maja 201512:26

Spotkanie Fundusz dla wody w Będzinie

Spotkanie Fundusz dla wody w Będzinie - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Region:

Pierwsze spotkanie z cyklu "Fundusz dla wody" odbyło się w piątek (15 maja) w sali sesyjnej Urzędu Miasta w Będzinie. Eksperci Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach przekazali zebranym m.in. praktyczną wiedzę dotyczącą pozyskiwania środków finansowych i aspektów prawnych związanych z gospodarką wodną. Spotkanie otworzyli: Zastępca Prezesa Zarządu WFOŚiGW w Katowicach Agnieszka Siemińska oraz prezydent Będzina Łukasz Komoniewski. 

W spotkaniu poświęconym zagadnieniom ochrony wód i gospodarki wodnej oraz ochrony bioróżnorodności i edukacji ekologicznej wzięło udział ponad 70 osób, m.in. z Dąbrowy Górniczej, Będzina, Czeladzi, Mysłowic, Sosnowca, Sławkowa, Poręby, Zawiercia i Kroczyc. Kolejne spotkania z cyklu "Fundusz dla wody" odbędą się:

26 maja w Bielsku-Białej w godzinach 9:00 - 13:00 – sala Starostwa Powiatowego ul. Piastowska 40

9 czerwca w Tarnowskich Górach w godzinach 9:00 - 13:00 - sala Starostwa Powiatowego

Zainteresowanych udziałem w spotkaniu prosimy o przesłanie zgłoszeń drogą mailową na adres e-mail: [email protected]

Autor: UM Racibórz, [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 19.12.2026
19 czerwca 202608:55

Nasz Racibórz 19.12.2026

Nasz Racibórz 12.06.2026
11 czerwca 202620:34

Nasz Racibórz 12.06.2026

Nasz Racibórz 05.06.2026
5 czerwca 202616:09

Nasz Racibórz 05.06.2026

Nasz Racibórz 29.05.2026
28 maja 202620:39

Nasz Racibórz 29.05.2026

Zobacz wszystkie
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.