Jubileuszowa XV Eko-Wystawa w Pietrowicach Wielkich

Jubileuszowa XV Eko-Wystawa odbyła się 9 i 10 maja w Pietrowicach Wielkich. Tegoroczna edycja imprezy przebiegała pod hasłem „Ciepło przyjazne środowisku. Budownictwo – Ogród – Systemy grzewcze – Wnętrza”.
W Eko-Wystawie wzięło udział ponad 200 wystawców (producentów, przedstawicieli handlowych przedsiębiorstw produkujących urządzenia i wyroby o charakterze proekologicznym oraz lokalne rzemiosło prezentujące swoje najnowsze osiągnięcia).
Swoje stoisko w czasie Eko-Wystawy zaprezentował także Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach. Odwiedzający mieli możliwość zapoznania się z ofertą Funduszu oraz udziału w konkursach sprawdzających wiedzę ekologiczną. Uczestnicy zabawy otrzymywali atrakcyjne nagrody. Jubileuszowej Eko – Wystawie towarzyszyła konferencja zatytułowana „Aspekty prawne i finansowe instalowania urządzeń fotowoltaicznych w gospodarstwach domowych w kontekście nowej ustawy o OZE – korzyści i zagrożenia”.
XV Eko-Wystawa w Pietrowicach Wielkich została dofinansowana przez WFOŚiGW w Katowicach kwotą 59 700 złotych.












































![Od sopockich fal po włoski żar: Zamkowe misterium żywiołów już w sobotę [ZAPROSZENIE] Od sopockich fal po włoski żar: Zamkowe misterium żywiołów już w sobotę [ZAPROSZENIE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1782283791zrzut-ekranu-2026-06-24-o-08-49-20-.png)












Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany