Z energią zmieńmy źródła - Dzień Ziemi w SP4

Dziś w Szkole Podstawowej nr 4 odbył się apel pod hasłem "Z energią zmieńmy źródła" w ramach Światowego Dnia Ziemi. Poświęcony był promocji odnawialnych źródeł energii i efektywności energetycznej.
Uczniowie klas pierwszych zaprezentowali inscenizację "Pogotowie ekologiczne", a klasa IVa - teatrzyk o tarapatach "W Królestwie Odpadów". Wiersz "Brudas" wyrecytowała Alicja z klasy IIa. Część spotkania została poświęcona na warsztaty kulinarne o nisko przetworzonej żywności przygotowanej przez uczniów klasy Ib, którzy pokazali starszym kolegom jak łatwo przygotować zdrową przekąskę. Piosenki w wykonaniu chóru szkolnego i uczniów z klasy IIIb wzbogaciły występ na temat ochrony naturalnych zasobów Ziemi. Na koniec spotkania uczniowie zostali nagrodzeni dyplomami i nagrodami rzeczowymi za udział w konkursach wiedzy ekologicznej i plastycznym.




































































![Od sopockich fal po włoski żar: Zamkowe misterium żywiołów już w sobotę [ZAPROSZENIE] Od sopockich fal po włoski żar: Zamkowe misterium żywiołów już w sobotę [ZAPROSZENIE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1782283791zrzut-ekranu-2026-06-24-o-08-49-20-.png)











Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany