Strony Partnerskie22 kwietnia 201519:10
Dzień Ziemi w Szkole Podstawowej nr 15

0
Reklama
Racibórz: Dziś w Szkole Podstawowej nr 15 z Oddziałami Sportowymi w Raciborzu zorganizowano apele z okazji Dnia Ziemi. Uczniowie klasy 1 e i 3 c pod opieką wychowawczyń Estery Kurzydem i Aleksandry Urban przypomnieli w piosenkach i wierszach, jak na co dzień dbać o Ziemię. Radzili koleżankom i kolegom, żeby segregowali śmieci, zbierali surowce wtórne, oszczędzali wodę i prąd i dbali o środowisko. Panie zachęciły dzieci do aktywnego udziału w całorocznym szkolnym konkursie "Przyjaciel Przyrody". Uczniowie przyszli do szkoły ubrani w kolory Ziemi.
UdostępnijKomentuj (0)




































![Od sopockich fal po włoski żar: Zamkowe misterium żywiołów już w sobotę [ZAPROSZENIE] Od sopockich fal po włoski żar: Zamkowe misterium żywiołów już w sobotę [ZAPROSZENIE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1782283791zrzut-ekranu-2026-06-24-o-08-49-20-.png)











Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany