Spotkanie konsultacyjne z samorządowcami

Prawie 140 przedstawicieli samorządów z województwa śląskiego wzięło dziś udział w spotkaniu konsultacyjnym w Katowicach. Zebranych w Sali Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Śląskiego przywitali: Andrzej Pilot – Prezes Zarządu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach oraz Ferdynand Morski – Dyrektor Biura Śląskiego Związku Gmin i Powiatów.
Przedstawiciele katowickiego Funduszu przedstawili uczestnikom spotkania projekt „Listy przedsięwzięć priorytetowych planowanych do dofinansowania ze środków WFOŚiGW w Katowicach na 2016 rok”. Zaprezentowane zostały informacje na temat:
- ochrony i zrównoważonego gospodarowania zasobami wodnymi,
- gospodarki odpadami i ochrony powierzchni ziemi oraz zapobiegania poważnym awariom,
- ochrony atmosfery,
- ochrony różnorodności biologicznej i funkcji ekosystemów, edukacji ekologicznej i profilaktyki zdrowotnej,
Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020 Działanie 1.7 „Kompleksowa likwidacja niskiej emisji na terenie konurbacji śląsko–dąbrowskiej”.
Spotkanie zostało zorganizowane przez WFOŚiGW w Katowicach oraz Śląski Związek Gmin i Powiatów.
Prezentacja – pobierz plik



















































![Od sopockich fal po włoski żar: Zamkowe misterium żywiołów już w sobotę [ZAPROSZENIE] Od sopockich fal po włoski żar: Zamkowe misterium żywiołów już w sobotę [ZAPROSZENIE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1782283791zrzut-ekranu-2026-06-24-o-08-49-20-.png)











Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany