Strony Partnerskie24 marca 201508:28
Dofinansowanie dla organizatorów konferencji ekologicznych

0
Reklama
Region:
Rozstrzygnięto nabór prowadzony w ramach priorytetu 3.1 – Seminaria, sympozja i konferencje z zakresu ochrony środowiska i gospodarki wodnej. Celem naboru jest wybór i dofinansowanie zadań z zakresu edukacji ekologicznej ludzi dorosłych, polegających na organizacji seminariów, sympozjów i konferencji promujących ochronę środowiska naturalnego, upowszechniających wyniki badań naukowych, prezentujących aktualne problemy współczesnej ekologii itp.
W ramach naboru dofinansowano 4 wnioski na łączną kwotę do 32 000,00 zł - zobacz



























![Od sopockich fal po włoski żar: Zamkowe misterium żywiołów już w sobotę [ZAPROSZENIE] Od sopockich fal po włoski żar: Zamkowe misterium żywiołów już w sobotę [ZAPROSZENIE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1782283791zrzut-ekranu-2026-06-24-o-08-49-20-.png)











Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany