Strony Partnerskie6 listopada 201411:03
Międzyprzedszkolny konkurs ekologiczny w Przedszkolu nr 13

0
Reklama
Racibórz: "Z ekojeżem przez las" - to tytuł konkursu, który odbył się dziś w Przedszkolu nr 13. Celem przedsięwzięcia było kształtowanie postaw proekologicznych wśród najmłodszych dzieci poprzez recytację, śpiew i muzykę. Wszystkie grupy przygotowały więc na tę okazję piękne wiersze i piosenki o tematyce ekologicznej.
W konkursie wzięli udział przedstawiciele z Przedszkoli: nr 26, nr 14, nr 13, nr 12, nr 11, nr 10, nr 5 i nr 3. Wszystkie dzieci bardzo dobrze się przygotowały, dlatego jury nagrodziło każdego bez wyjątku dyplomami i słodyczami. W składzie jury zasiadali: prezydent Ludmiła Nowacka, Elżbieta Skrzymowska, Helena Zacharko i Dorota Witanowska-Posmyk. Konkurs przygotowały nauczycielki: Agata Kowacz i Marzena Gajdeczka we współpracy z panią dyrektor Beatą Wawrzynek.



































































![Od sopockich fal po włoski żar: Zamkowe misterium żywiołów już w sobotę [ZAPROSZENIE] Od sopockich fal po włoski żar: Zamkowe misterium żywiołów już w sobotę [ZAPROSZENIE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1782283791zrzut-ekranu-2026-06-24-o-08-49-20-.png)











Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany