Strony Partnerskie27 września 201416:44
W plecaku z Naturą – propagowanie spotkań z przyrodą

0
Reklama
Racibórz:
Od wczoraj na Skwerze im. Ks. Pieczki raciborzanie i gości mogą oglądać wystawę plenerowa pod nazwą "Natura 2000 w województwie śląskim". Wystawa firmowana jest przez Fundację Przyroda i Człowiek oraz Regionalną Dyrekcję Ochrony Środowiska w Katowicach w ramach projektu „W plecaku z Naturą – propagowanie spotkań z przyrodą”, dofinansowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach. Wystawa potrwa dnia 12 października 2014 roku.





































![Od sopockich fal po włoski żar: Zamkowe misterium żywiołów już w sobotę [ZAPROSZENIE] Od sopockich fal po włoski żar: Zamkowe misterium żywiołów już w sobotę [ZAPROSZENIE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1782283791zrzut-ekranu-2026-06-24-o-08-49-20-.png)











Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany