Strony Partnerskie30 maja 201409:23
Eko-wystawa w Pietrowicach Wielkich. Od oszczędzania do zarabiania

0
Region:
UdostępnijPodczas tegorocznej Eko-Wystawy odbyła się konferencja pn. „Energetyka prosumencka i rozproszona szansą dla gmin”, w której udział wzięli między innymi Senator RP Adam Zdziebło oraz Gabriela Lenartowicz – Prezes Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach. Na Konferencji omawiano możliwości finansowania energetyki prosumenckiej ze środków funduszy ochrony środowiska, założenia i doświadczenia związane z budownictwem niskoenergetycznym oraz zaprezentowano działania przydomowych biologicznych oczyszczalni ścieków pod kątem wykorzystania w skali gminy i indywidualnych gospodarstw domowych. Zapraszamy do obejrzenia relacji filmowej, w której poruszamy m.in. energetyki prosumenckiej.




























![Od sopockich fal po włoski żar: Zamkowe misterium żywiołów już w sobotę [ZAPROSZENIE] Od sopockich fal po włoski żar: Zamkowe misterium żywiołów już w sobotę [ZAPROSZENIE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1782283791zrzut-ekranu-2026-06-24-o-08-49-20-.png)










Komentarze (0)
Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.