Reklama

Najnowsze wiadomości

Strony Partnerskie31 stycznia 201412:47

Na remont szkół na Ostrogu potrzeba 4 mln zł

Na remont szkół na Ostrogu potrzeba 4 mln zł - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz: Taka kwota wynika z przygotowanej dokumentacji i kosztorysu. Oddana do użytku w 1988 r. placówka, dziś siedziba SP 1 i G 2, ma przejść gruntowny remont i docieplenie.

Na termomodernizację szkoły na Ostrogu przy ul. Elżbiety magistrat chce pozyskać dotację i preferencyjną pożyczkę z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach. - Część kosztów miasto będzie musiało ponieść z środków własnych - dodaje prezydent Mirosław Lenk. Poza dociepleniem ścian i stropodachu, nową elewacją, szkoła będzie miała też nowe instalacje co i sanitarną. - To kompleksowy remont, taki jak w SP 15, tyle że bez inwestycji w otoczenie. Na Ostrogu nie ma takiej potrzeby - dodaje prezydent. Na ostatniej sesji radni zgodzili się na złożenie wniosku o dotację i pożyczkę.

(w)

fot. google

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Tagi:
Zobacz film z RTK
Ekologia I/2014
Opis:

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 19.12.2026
19 czerwca 202608:55

Nasz Racibórz 19.12.2026

Nasz Racibórz 12.06.2026
11 czerwca 202620:34

Nasz Racibórz 12.06.2026

Nasz Racibórz 05.06.2026
5 czerwca 202616:09

Nasz Racibórz 05.06.2026

Nasz Racibórz 29.05.2026
28 maja 202620:39

Nasz Racibórz 29.05.2026

Zobacz wszystkie
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.