Reklama

Najnowsze wiadomości

Strony Partnerskie14 listopada 201313:39

Przedszkolaki promowały ekologię w RCK

Przedszkolaki promowały ekologię w RCK - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

Wychowankowie 10 przedszkoli zaprezentowali dziś swoje talenty w Raciborskim Centrum Kultury w ramach konkursu "Z eko-jeżem przez las". Imprezę zorganizowało Przedszkole nr 13. - Konkurs organizujemy po raz pierwszy, ale jest sporo chętnych, więc inicjatywę powtórzymy w przyszłym roku - zapowiedziała Agata Kowacz, nauczycielka i jedna z organizatorek przedsięwzięcia.

Z ramienia Przedszkola nr 13 konkurs organizowały nauczycielki - Agata Kowacz i Marzena Gajdeczka. - Temat ekologii jest dla nas wszystkich bardzo istotny, zależy nam, by dzieci od najmłodszych lat uczyły się jak należy chronić środowisko. Takie konkursy jak ten dzisiejszy nie tylką uczą zachowań proekologicznych, ale także rozwijają dziecięce talenty - powiedziała Marzena Gajdeczka.

Przedszkolaki z "Trzynastki" na zajęciach uczą się jak segregować śmieci, zbierają korki i makulaturę, wykonują też prace plastyczne dotyczące tematyki ekologii. W trakcie konkursu "Z eko-jeżem przez las" na scenie zaprezentowało się 25 przedszkolaków. Występy najmłodszych zostały docenione przez jury, dlatego też wszyscy uczestnicy zajęli 1. miejsce.

Sisi

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Zobacz film z RTK

Komentarze (0)

Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności6 czerwca 202507:00

Co? Gdzie? Kiedy? Nawigator weekendowy

Co? Gdzie? Kiedy? Nawigator weekendowy - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Powiat:

Przed nami Dni Raciborza pełne ciekawych wydarzeń i koncertów. Prócz tego czekają nas także emocje związane z zawodami strażackimi, które rozegrane zostaną w Tworkowie, Wojnowicach i Żerdzinach. Sprawdź, co będzie się działo w Raciborzu i okolicy w nadchodzących dniach.

red.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sport6 czerwca 202512:42

Weekendowy Niezbędnik Kibica

Weekendowy Niezbędnik Kibica - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Region:

W II, III i IV lidze ostatnie kolejki bieżącego sezonu. Ostatnie mecze rundy zasadniczej w A i B klasie Podokręgu Rybnik. Na boiska wybiegną także piłkarze Podokręgu Racibórz. Sprawdź, z kim zagra drużyna, której kibicujesz.

(greh)
Reklama
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 06.06.2025
5 czerwca 202521:47

Nasz Racibórz 06.06.2025

Nasz Racibórz 30.05.2025
29 maja 202517:46

Nasz Racibórz 30.05.2025

Nasz Racibórz 23.05.2025
22 maja 202518:47

Nasz Racibórz 23.05.2025

Nasz Racibórz 16.05.2025
15 maja 202521:18

Nasz Racibórz 16.05.2025

Zobacz wszystkie
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.