Reklama

Najnowsze wiadomości

Styl życia4 września 201710:29

Ten produkt zmienia życie z kotem. Czy już go wypróbowałeś?

Reklama
Racibórz:

Jeśli jesteś właścicielem kota, z pewnością niejeden raz stawałeś przed decyzją o wyborze żwirku do kuwety swojego podopiecznego. A czy wypróbowałeś już żwirek Super Benek CORN?

To innowacyjne podłoże pokochały już całe stada mruczących pupili w Polsce, a ich opiekunowie na co dzień dostrzegają zalety tego żwirku. Dzisiaj przedstawimy Ci 9 powodów, które wyjaśnią, skąd się bierze to absolutnie kukurydziane szaleństwo.

100% NATURALNOŚCI

Żwirek kukurydziany Super Benek CORN powstał w 100% z naturalnego surowca na bazie kukurydzy, który ulega biodegradacji i jest przyjazny środowisku. Materiał kukurydziany jest surowcem organicznym odnawialnym, który znajduje zastosowanie w wielu dziedzinach gospodarki i przemysłu.

BEZPIECZEŃSTWO PUPILA

Żwirek wyprodukowany z naturalnego surowca nie zagraża zdrowiu kota nawet w przypadku połknięcia pojedynczych granulek. Z tego względu żwirek jest też polecany i akceptowany także przez młode kocięta. Żwirek Benek Corn ze względu na swoją charakterystyczną strukturę gładkich granulek jest także wyjątkowo delikatny dla miękkich, kocich łapek.


fotolia_52365453_subscription_l

SZYBKIE I TRWAŁE ZBRYLANIE

Zbrylone grudki żwirku są mocno związane i nie rozsypują się przy wyciąganiu łopatką z kuwety. Sprzątanie kociej toalety wreszcie może być bezproblemowe!

ŁATWE USUWANIE 

Spłucz żwirek w toalecie! Zbrylony żwirek możesz wygodnie usuwać drogą sanitarną, bez obaw o zatkanie kanalizacji. Nawet najtwardsze grudki pod wpływem wody rozpadają się. Co ważne - odpad, w postaci zużytego żwirku naturalnie rozpada się w wodzie, nie pozostawiając w niej żadnych toksycznych substancji.

ODPOWIEDNI CIĘŻAR WŁAŚCIWY

Odpowiedni ciężar granulek żwirku gwarantuje jego ograniczone wynoszenie poza kuwetę. Żwirek nie przyczepia się do łapek, czy futerka kotów, a Ty nie znajdujesz granulek rozsypanych po całym mieszkaniu.

KONTROLA NIEPRZYJEMNYCH ZAPACHÓW

Innowacyjna technologia zamykania w bryłce nieprzyjemnych zapachów gwarantuje świeżość i skuteczne rozprawienie się z charakterystycznym kocim zapachem moczu. To znaczy, że z kuwety i jej okolic nie musi już brzydko pachnieć! Z badań wynika, że żwirki kukurydziane są jednymi z najlepszych podłoży dostępnych na rynku, które wyjątkowo skutecznie pochłaniają nieprzyjemne zapachy – to wszystko dzięki naturalnym właściwościom włókna kukurydzianego.

NIEPRZECIĘTNA WYDAJNOŚĆ

Niewielkie granulki pochłaniają wyjątkowo dużo płynu, wiążąc go w kompaktowe bryłki. Z kuwety usuwasz tylko odchody stałe i zbrylone bryłki, dosypując do reszty czystego podłoża taką ilość żwirku, jaka została usunięta. Dzięki temu nie wyrzucasz czystego żwirku, a kuweta Twojego pupila jest zawsze czysta. Ze względu na swoją wydajność żwirek jest idealnym podłożem dla posiadaczy kilku kotów.

HIGIENA I ZDROWIE KOTA

Usuwając zużyte bryłki ograniczasz rozwój bakterii i innych drobnoustrojów, które mogą rozwijać się w przypadku żwirków niezbrylających, gdzie kocie odchody mogą się znajdować od kilku do kilkunastu dni.

LEKKOŚĆ

Opakowanie 7l waży jedynie ok. 4,5 kg! Podłoże zapakowane jest w estetyczne opakowanie – papierowy worek z wygodnym uchwytem.

30c33cbbf2dd815dda1110268a9757c7

Wypróbuj żwirek kukurydziany Super Benek Corn i przekonaj się, że również Ciebie dosięgnie kukurydziane szaleństwo!


We wrześniu w sklepach ZOO-MAR kupując Corn 7l otrzymasz super kubek w prezencie!*

*do końca września lub do wyczerpania zapasów

logo-zoomar

Adresy sklepów:

Długa10
Opawska 82
Słowackiego 59
Rudzka 37
www.zoo-mar.pl

Artykuł sponsorowany

 

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Ochrona Partner Security
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Nasz Racibórz - Nasza ekologia
Materiały RTK
Nieruchomości powiatu raciborskiego
Nasze Nieruchomości
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 09.12.2022
8 grudnia 202219:13

Nasz Racibórz 09.12.2022

Nasz Racibórz 02.12.2022
8 grudnia 202219:12

Nasz Racibórz 02.12.2022

Nasz Racibórz 25.11.2022
25 listopada 202209:38

Nasz Racibórz 25.11.2022

Nasz Racibórz 18.11.2022
23 listopada 202216:14

Nasz Racibórz 18.11.2022

Zobacz wszystkie
© 2022 Studio Margomedia Sp. z o.o.