Reklama

Najnowsze wiadomości

Styl życia26 października 201711:06

Wyrusz w podróż z CampBox

Wyrusz w podróż z CampBox - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

Przed nami okres jesienno-zimowy, a to oznacza trudniejsze warunki jazdy samochodem. Wielu kierowców już teraz szykuje się na krótszą lub dalszą podróż. Przed wyjazdem warto zaopatrzyć się w sprzęt zapewniający komfort i bezpieczeństwo na drodze. Przede wszystkim należy wybrać zaufany sklep z szeroką i dostosowaną do potrzeb klienta ofertą, jak na przykład CampBox.

Firma CampBox powstała z myślą o aktywnych klientach, którzy uwielbiają spędzać wolny czas w podróży. Oferuje wypożyczenie, jak i sprzedaż bagażników sprawdzonych i renomowanych producentów takich jak Whispbar, Thule, Taurus czy Kamei, przyczepek rowerowych marki Nordic Cab czy Qeridoo czy też przyczep kempingowych Hobby. Sprzęt ma służyć przede wszystkim podczas wypraw rodzinnych, dlatego firma dba o dostarczenie swoim klientom bezpiecznych i komfortowych rozwiązań.

Dobrze przemyślana podróż może dostarczyć wielu pozytywnych wrażeń i wspomnień. Coraz więcej polskich kierowców zwraca uwagę na bezpieczeństwo i wygodę jazdy. Ułatwia im to z pewnością rozmaity sprzęt. Pod tym względem w CampBox każdy znajdzie coś dla siebie. Wybierając się na dłuższą wyprawę ciekawą opcją będzie wyposażenie swojego samochodu w bagażnik lub box, szczególnie wówczas, gdy planujemy zabrać ze sobą narty. Firma oferuje zarówno sprzedaż, jak i wypożyczenie takich sprzętów. W przypadku pierwszej opcji ceny oscylują w okolicach 20 zł za dobę, koszt nowego boxu czy bagażnika to natomiast wydatek rzędu kilkuset do nawet kilku tysięcy złotych.

Interesującym urządzeniem są wideorejestratory, czyli kamerki samochodowe. Ich popularność z miesiąca na miesiąc rośnie, a kierowcy uświadamiają sobie, jak wiele zalet ma ten sprzęt. Mogą być pomocne zarówno na drodze, szczególnie w przypadku kolizji czy wypadku, ale także na parkingu, w sytuacji kradzieży naszego pojazdu. Potrafią one nagrywać film nawet w ekstremalnych warunkach pogodowych i oświetleniowych. Dobrze sprawdzą się więc także jesienią i zimą, gdy szybciej robi się ciemno.

Firma CampBox oferuje ponadto drobniejsze gadżety, które mogą przydać się w podróży. Mowa między innymi o szczelnych i utrzymujących ciepło nawet 6 godzin termicznych kubkach oraz różnego rodzaju latarkach.

Warto sprawdzić asortyment CampBox i wybrać coś dla siebie. Aby wyjść im naprzeciw i ułatwić zakupy, CampBox prowadzi sklep internetowy pod adresem: www.sklep.campbox.pl. Wszelkie produkty dostarczane są kurierem za darmo, istnieje także możliwość rozłożenia płatności na raty. Firma sprzedaje wyłącznie produkty nowe, z pełną gwarancją producenta.
Sklep stacjonarny znajduje się natomiast przy ulicy Komunalnej 7 w Raciborzu, a więcej informacji o ofercie, cenach, a także parametrach technicznych produktów można uzyskać dzwoniąc pod numer 504 107 765.

Autor: materiał partnera,

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności27 września 202209:20

Raport 998. Nissan micra uderzył w tył scanii

Raport 998. Nissan micra uderzył w tył scanii - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Powiat:

Sześć zdarzeń odnotowali podczas poniedziałkowej służby strażacy z PSP Racibórz i okolicznych jednostek OSP. Działania prowadzono przy zdarzeniu drogowym, pożarze instalacji elektrycznej, pożarze śmietnika oraz przy usuwaniu gniazd owadów. Sprawdź szczegóły.

red., fot. grupa Racibórz 112
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności27 września 202210:28

Od aportu do budowy droga daleka. Radni pytali o mieszkania w Raciborzu

Od aportu do budowy droga daleka. Radni pytali o mieszkania w Raciborzu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
10
Racibórz:

Plany są co prawda ambitne, ale w tej kadencji nie ruszyła jeszcze budowa nowych bloków komunalnych. Temat stanął na poniedziałkowej komisji budżetu.

(greh)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Ochrona Partner Security
PGL DOM Sp. z o.o.
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Nasz Racibórz - Nasza ekologia
Materiały RTK
Nieruchomości powiatu raciborskiego
Nasze Nieruchomości
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 23.09.2022
28 września 202218:48

Nasz Racibórz 23.09.2022

Nasz Racibórz 16.09.2022
16 września 202220:21

Nasz Racibórz 16.09.2022

Nasz Racibórz 09.09.2022
16 września 202220:20

Nasz Racibórz 09.09.2022

Nasz Racibórz 02.09.2022
7 września 202213:56

Nasz Racibórz 02.09.2022

Zobacz wszystkie
© 2022 Studio Margomedia Sp. z o.o.