Pływanie. Kamil Gohla najlepszy w lidze opolskiej

Kamil Gohla wywalczył pierwszą lokatę w klasyfikacji końcowej na najlepszego zawodnika (w kategorii wiekowej 15 lat i starsi) podczas Wielkiego Finału Wojewódzkiej Ligi Miast Opolszczyzny.
W nagrodę odebrał puchar, bony i nagrody rzeczowe. Zawody rozegrano 20 listopada na pływalni Wodna Nuta w Opolu. Trenerem Kamila Gohli jest Sławomir Szwed.
W zawodach tych wystartowali także powodzeniem i z wieloma rekordami życiowymi inni uczniowie SMS-u: Maciej Leszczyński, Jakub Piechowski, Helena Krupa, Wiktoria Tadko, Marcin Wręczycki, Nikola Wilk, Marek Wąsik.
Był to ważny i ostatni sprawdzian przed zbliżającymi się w grudniu Mistrzostwami Polski Juniorów
















![Powstawało w bólach, ale już jest! Lodowisko Piastor oficjalnie otwarte [FOTO i WIDEO] Powstawało w bólach, ale już jest! Lodowisko Piastor oficjalnie otwarte [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1762624686lodowisko-.jpg)









































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany