Reklama

Najnowsze wiadomości

Sport12 czerwca 202219:07

Sportowe podsumowanie weekendu

Reklama
Racibórz:

Za nami kolejny weekend, w którym nie brakowało piłkarskich emocji. Niektóre zespoły zakończyły już rozgrywki sezonu 2021/2022. Wiele z nich może cieszyć się z awansu lub utrzymania, natomiast inne muszą przełknąć gorzką pigułkę spadku. Sprawdź, jak poradziła sobie drużyna, której kibicujesz.

IV liga grupa II

Wyniki kolejki XXX

Kuźnia Ustroń 2:0 LKS Czaniec
Spójnia Landek 2:0 Unia Turza Śląska
Czarni-Góral Żywiec 0:3 Unia Książenice - WO
ROW 1964 Rybnik 1:3 MRKS Czechowice-Dziedzice
Drzewiarz Jasienica 1:0 GKS Tychy II
Piast Gliwice II 4:0 Czarni Gorzyce
KS Decor Bełk 4:0 TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II
LKS Bestwina 2:4 Orzeł Łękawica

Tabela końcowa sezonu 2021/2022: (miejsce, nazwa zespołu, punkty, bramki strzelone/stracone, bilans bramek)

1.GKS Tychy II 64 85:29 +56
2.KS Decor Bełk 64 64:37 +27
3.Unia Turza Śląska 55 64:42 +22
4.MRKS Czechowice-Dziedzice 54 64:37 +27
5.Piast Gliwice II 52 62:42 +20
6.Kuźnia Ustroń 50 49:36 +13
7.LKS Czaniec 48 55:42 +13
8.Orzeł Łękawica 44 56:50 +6
9.Spójnia Landek 41 50:47 +3
10.Drzewiarz Jasienica 39 38:54 -16
11.ROW 1964 Rybnik 38 64:65 -1
12.TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II 37 41:48 -7
13.Unia Książenice 34 58:74 -16
14.Czarni Gorzyce 29 35:68 -33
15.LKS Bestwina 18 39:84 -45
16.Czarni-Góral Żywiec 7 17:86 -69

Klasa okręgowa grupa III

Wyniki kolejki XXXII

Zameczek Czernica 1:4 Unia Racibórz sp. z.o.o
Rymer Rybnik 2:4 Płomień Połomia
Jedność Jejkowice 0:3 Naprzód Borucin
Granica Ruptawa 5:2 Silesia Lubomia
LKS 1908 Nędza 2:2 LKS Krzyżanowice
KS 1905 Krzanowice 3:4 Gwiazda Skrzyszów
GKS 1962 Jastrzębie II 2:5 Pierwszy Chwałowice
LKS 05 Tworków 3:1 Forteca Świerklany

Tabela: (miejsce, nazwa zespołu, punkty, bramki strzelone/stracone, bilans bramek)

1.Unia Racibórz sp. z.o.o 68 110:46 +64
2.LKS 05 Tworków 61 80:44 +36
3.LKS Raszczyce 58 87:58 +29
4.Forteca Świerklany 52 74:39 +35
5.LKS Krzyżanowice 51 65:47 +18
6.Naprzód Borucin 49 64:48 +16
7.Pierwszy Chwałowice 48 70:69 +1
8.GKS 1962 Jastrzębie II 48 83:61 +22
9.LKS 1908 Nędza 44 68:57 +11
10.Gwiazda Skrzyszów 38 60:84 -24
11.Jedność Jejkowice 37 53:59 -6
12.Płomień Połomia 37 56:69 -13
13.Zameczek Czernica 36 57:94 -37
14.Granica Ruptawa 33 44:67 -23
15.KS 1905 Krzanowice 28 54:91 -37
16.Rymer Rybnik 24 28:65 -37
17.Silesia Lubomia 12 34:89 -55

A klasa

Wyniki kolejki XXIX

LKS Lyski 5:5 LKS Studzienna
LKS Zgoda Zawada Książęca 2:0 Odra Nieboczowy
KS Kolejarz Chałupki 2:4 LKS Grzegorzowice
Start Pietrowice Wielkie 1:1 LKS Buk Rudy
Rozwój Bełsznica 2:4 Czarni Nowa Wieś
Naprzód Czyżowice 13:1 LKS Pawłów
Naprzód 32 Syrynia 4:2 Przyszłość Rogów
Płomień Kobyla 1:0 KS Kornowac

Tabela: (miejsce, nazwa zespołu, punkty, bramki strzelone/stracone, bilans bramek)

1.Naprzód Czyżowice 77 140:21 +119
2.Naprzód 32 Syrynia 66 100:46 +54
3.LKS Studzienna 57 65:40 +25
4.Czarni Nowa Wieś 51 82:60 +22
5.LKS Lyski 44 81:73 +8
6.Start Pietrowice Wielkie 44 48:39 +9
7.Przyszłość Rogów 42 66:58 +8
8.LKS Grzegorzowice 42 68:71 -3
9.LKS Pawłów 41 66:72 -6
10.LKS Zgoda Zawada Książęca 36 56:70 -14
11.LKS Buk Rudy 32 56:66 -10
12.Odra Nieboczowy 28 55:79 -24
13.KS Kolejarz Chałupki 28 50:88 -38
14.Rozwój Bełsznica 22 42:75 -33
15.KS Kornowac 16 46:91 -45
16.Płomień Kobyla 15 27:99 -72

B klasa

Wyniki kolejki XXVIII

Naprzód 46 Zawada 8:3 KS Pietraszyn
LKS Owsiszcze 0:1 LKS Zabełków
Wypoczynek Buków 3:0 LKS Zwonowice - WO - goście nie przyjechali na mecz
LKS Adamowice 4:5 Naprzód 37 Krzyżkowice
LKS 07 Markowice 7:1 TS Górnik Pszów
LKS Ocice 4:0 LKS Cyprzanów
Czarni Gorzyce II 0:3 LKS Górki Śląskie
LKS Gamów 6:2 KS Stal Kuźnia Raciborska

Tabela: (miejsce, nazwa zespołu, punkty, bramki strzelone/stracone, bilans bramek)

1.LKS Zabełków 63 79:32 +47
2.LKS Ocice 58 89:48 +41
3.LKS 07 Markowice 57 72:33 +39
4.Naprzód 46 Zawada 56 80:51 +29
5.KS Pietraszyn 51 87:61 +26
6.LKS Owsiszcze 45 61:38 +23
7.LKS Gamów 41 60:70 -10
8.Czarni Gorzyce II 41 77:59 +18
9.Wypoczynek Buków 41 49:52 -3
10.Naprzód 37 Krzyżkowice 41 69:57 +12
11.LKS Górki Śląskie 36 53:55 -2
12.LKS Cyprzanów 31 57:80 -23
13.KS Stal Kuźnia Raciborska 29 55:91 -36
14.TS Górnik Pszów 24 42:70 -28
15.LKS Adamowice 17 45:109 -64
16.LKS Zwonowice 9 32:101 -69

C klasa grupa I

Wyniki kolejki XXII

LKS 05 Tworków II 2:0 Wicher Płonia
LKS Owsiszcze II 0:9 LKS Brzezie - Spotkanie zakończone w 75 minucie z powodu dekompletacji zespołu gospodarzy
Ocice Racibórz II 1:8 LKS Wojnowice
Ruch Bolesław 6:2 LKS Bojanów
LKS Studzienna II 0:3 Naprzód Borucin II - WO

Tabela: (miejsce, nazwa zespołu, punkty, bramki strzelone/stracone, bilans bramek)

1.LKS Wojnowice 46 69:27 +42
2.LKS 05 Tworków II 42 53:27 +26
3.LKS Brzezie 40 65:31 +34
4.Ruch Bolesław 38 65:37 +28
5.KS 1905 Krzanowice II 37 74:41 +33
6.Naprzód Borucin II 29 55:47 +8
7.LKS Bojanów 20 37:52 -15
8.Wicher Płonia 19 51:64 -13
9.LKS Owsiszcze II 15 26:75 -49
10.Ocice Racibórz II 12 33:97 -64
11.LKS Studzienna II 13 18:48 -30

C klasa grupa II

Wyniki kolejki XXII

Przyszłość Rogów II 7:0 Naprzód Czyżowice II - Spotkanie zakończone w 46 minucie z powodu dekompletacji zespołu gości
LKS Ruda Kozielska 3:0 Czarni Nowa Wieś II - WO - goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Olszynka Olza 6:0 Strzelec Rzuchów
LKS Pstrążna 5:1 Zameczek Czernica II
Unia Turza Śląska II 3:2 LKS Dzimierz

Tabela: (miejsce, nazwa zespołu, punkty, bramki strzelone/stracone, bilans bramek)

1.Unia Turza Śląska II 47 83:19 +64
2.LKS Pstrążna 40 65:32 +33
3.LKS Ruda Kozielska 39 46:24 +22
4.LKS Dzimierz 34 49:40 +9
5.Zameczek Czernica II 29 57:41 +16
6.Przyszłość Rogów II 27 50:37 +13
7.Olszynka Olza 22 43:39 +4
8.Naprzód 46 Zawada II 22 33:58 -25
9.Naprzód Czyżowice II 18 44:68 -24
10.Strzelec Rzuchów 14 39:67 -28
11.Czarni Nowa Wieś II 6 12:96 -84

Autor: (greh), gpiszczan@naszraciborz.pl

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sport4 grudnia 202221:58

Sportowe podsumowanie weekendu

Sportowe podsumowanie weekendu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
(greh), fot. poglądowe/arch. portalu
Aktualności5 grudnia 202210:24

Droga z Pogrzebienia do Lubomi z szansą na remont

Droga z Pogrzebienia do Lubomi z szansą na remont - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
3
red., fot. arch. portalu/K. Kubik
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Ochrona Partner Security
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Nasz Racibórz - Nasza ekologia
Materiały RTK
Nieruchomości powiatu raciborskiego
Nasze Nieruchomości
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 25.11.2022
25 listopada 202209:38

Nasz Racibórz 25.11.2022

Nasz Racibórz 18.11.2022
23 listopada 202216:14

Nasz Racibórz 18.11.2022

Nasz Racibórz 11.11.2022
16 listopada 202221:26

Nasz Racibórz 11.11.2022

Nasz Racibórz 04.11.2022
8 listopada 202219:20

Nasz Racibórz 04.11.2022

Zobacz wszystkie
© 2022 Studio Margomedia Sp. z o.o.