Zdecydował bilans bramek. Piłkarze z Kornowaca z awansem

We wtorek, 10 maja na orliku w Nędzy nie można było narzekać na nudę. Rozegrano bowiem powiatowy turniej piłki nożnej chłopców rocznika 2007 i 2008.
Udział w zmaganiach wzięło pięć zespołów: Krzyżanowice, Pietrowice Wielkie, Rudnik, Nędza i Kornowac. Walka o awans do dalszej fazy rozgrywek rozstrzygnęła się dzięki lepszemu bilansowi bramek pomiędzy ekipami Nędzy i Kornowaca. W rozgrywkach oba zespoły zaprezentowały się bowiem bardzo podobnie. Zarówno Nędza jak i Kornowac wygrały po dwa spotkania i zaliczyły po dwa remisy. Ostatecznie jednak grę w dalszym etapie turnieju wywalczył zespół z Kornowaca.
Wyniki meczów
Nędza - Rudnik 2:0
Kornowac-Pietrowice 2:1
Nędza - Krzyżanowice 2:0
Rudnik - Kornowac 2:2
Pietrowice-Krzyżanowice 8:1
Nędza - Kornowac 0:0
Rudnik - Pietrowice 2:1
Kornowac-Krzyżanowice 12:0
Nędza - Pietrowice 2:2
Rudnik - Krzyżanowice 10:1
Klasyfikacja końcowa
1. Kornowac 8 pkt
2. Nędza 8 pkt
3. Rudnik 7 pkt
4. Pietrowice Wielkie 4 pkt
5. Krzyżanowice 0 pkt










![Jak raciborzanie spędzają Sylwestra i czego życzą na rok 2026? [WIDEO] Jak raciborzanie spędzają Sylwestra i czego życzą na rok 2026? [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1767170393zrzut-ekranu-2025-12-31-o-09-37-51-.jpg)

![Shrinking city. Ambicje rozmijają się w Raciborzu z brutalną ekonomią [podsumowanie 2025] Shrinking city. Ambicje rozmijają się w Raciborzu z brutalną ekonomią [podsumowanie 2025] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1767181703plac-dlugosza-1-1-.jpg)


































![Sylwester bez sceny, za to z klimatem. Nowy Rok przywitany na raciborskim Rynku [FOTO i WIDEO] Sylwester bez sceny, za to z klimatem. Nowy Rok przywitany na raciborskim Rynku [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1767226437gre03728-.jpg)





Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany