Reklama

Najnowsze wiadomości

Sport30 października 201809:37

W Krzyżanowicach szukali piłkarskich talentów

W Krzyżanowicach szukali piłkarskich talentów - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Krzyżanowice:

W sobotę 27 października na boisku przy szkole w Krzyżanowicach odbył się turniej piłki nożnej. Wzięły w nim udział drużyny młodzieżowe, grające w LKS Krzyżanowice, LKS Zabełków i LKS Tworków. Na turniej przyjechali także juniorzy z Wodzisławia Jedłownika.

W turnieju wzięło udział 6 drużyn. Każda drużyna składała się z 6-7 zawodników.

I miejsce: drużyna Michała Kühna
II miejsce: drużyna Piotra Gołąbka
III miejsce: drużyna Kamila Wolka

Patronat nad turniejem objęli Marszałek Województwa Śląskiego Wojciech Saługa i Wójt Gminy Krzyżanowice Grzegorz Utracki. Prezes krzyżanowickiego klubu sportowego Waldemar Drobny wyjaśnia, że celem tego turnieju było wyszukiwanie najzdolniejszych młodych piłkarzy, aby ich talent nie został zmarnowany, by rozwijał się przy pomocy szkoleniowców i ich opiekunów.

Organizatorem turnieju był LKS Krzyżanowice, a finansowego wsparcia udzielił Urząd Marszałkowski w Katowicach i Urząd Gminy w Krzyżanowicach.

Autor: TB/UG Krzyżanowice, [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności5 lipca 202522:58

Międzynarodowy Turniej Oldbojów o Puchar Wójta Gminy Krzyżanowice [FOTO i WIDEO]

Międzynarodowy Turniej Oldbojów o Puchar Wójta Gminy Krzyżanowice [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Krzyżanowice:

W sobotę, 5 lipca na boisku KS Kolejarz Chałupki odbył się wyjątkowy sportowy festiwal – Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Oldbojów o Puchar Wójta Gminy Krzyżanowice. Organizatorem wydarzenia był KS Kolejarz Chałupki, który już od lat z powodzeniem integruje lokalną społeczność wokół piłki nożnej i tradycji sportowej, we współpracy z Gminą Krzyżanowice.

Th
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności5 lipca 202522:35

70 lat OSP w Nowej Wiosce [FOTO i WIDEO]

70 lat OSP w Nowej Wiosce [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Krzyżanowice:

5 lipca Ochotnicza Straż Pożarna w Nowej Wiosce (gmina Krzyżanowice) obchodziła jubileusz siedemdziesięciolecia istnienia. Obchody jubileuszowe rozpoczęły się od Mszy św. w kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Owsiszczach, którą odprawił ks. proboszcz Piotr Kuc. Następnie strażacy i ich goście przejechali do remizy w Nowej Wiosce, gdzie odbyła się uroczystość.

Th
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 04.07.2025
4 lipca 202508:58

Nasz Racibórz 04.07.2025

Nasz Racibórz 27.06.2025
27 czerwca 202519:05

Nasz Racibórz 27.06.2025

Nasz Racibórz 20.06.2025
19 czerwca 202522:36

Nasz Racibórz 20.06.2025

Nasz Racibórz 13.06.2025
13 czerwca 202509:38

Nasz Racibórz 13.06.2025

Zobacz wszystkie
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.