Sport16 września 201817:39

Juniorskie derby Raciborza dla Brzezia

Juniorskie derby Raciborza dla Brzezia - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0

W rozegranym dziś meczu derbowym naprzeciw siebie stanęły ekipy juniorów młodszych LKS Brzezie i Wichru Płonia. Spotkanie to było raczej jednostronne i rozstrzygnięte praktycznie po pierwszej połowie. Na przerwę ekipa Wichru schodziła z bagażem czterech goli. Po chwili odpoczynku gracze gospodarzy dołożyli kolejne trzy trafienia wygrywając ostatecznie 7:0.

Już na samym początku gracze gospodarzy zepchnęli gości do głębokiej defensywy. Płonia radziła sobie jednak z ich atakami, lecz trochę nieporadnie, gdyż po wybiciu piłki gracze Brzezia natychmiast ją przejmowali wyprowadzając kolejne ataki. W pierszej połowie na listę strzelców wpisali się Łukasz Koczy, który w tej części meczu pokonał bramkarza Wichru dwukrotnie, Sebastian Sekuła i Kamil Cieślik, którzy dołożyli po jednym trafieniu.

W drugiej części meczu obraz gry nie zmienił się praktycznie w ogóle. Nadal stroną przeważającą byli gracze Brzezia, którzy większość czasu spędzali na połowie przeciwnika. W tej odsłonie spotkania do bramki Płoni trafiali: Sebastian Sekuła oraz Łukasz Koczy. Obaj zawodnicy skompletowali w ten sposób hat-tricki.

LKS Brzezie - LKS Wicher Płonia 7:0 (4:0)

1:0 Łukasz Koczy 25'
2:0 Łukasz Koczy 35'
3:0 Sebastian Sekuła 36'
4:0 Kamil Cieślik 37'
5:0 Sebastian Sekuła 54'
6:0 Łukasz Koczy 60'
7:0 Sebastian Sekuła 66'

LKS Brzezie: Łukasz Durczok (40. Błażej Kurowski) - Patryk Orc (kpt.), Błażej Kozieł, Dawid Starok, Tomasz Sładek, Sebasitan Sekuła, Jakub Niedbała, Krzysztof Szymiczek, Łukasz Koczy, Kamil Knura (50. Jakub Niklas), Kamil Cieślik (40. Adam Niedbała)