Ostatni występ Unii Racibórz w KLZ 2017/2018

Ubiegłoroczna druga drużyna ligi tym razem żegna się z rozgrywkami na etapi zmagań grupowych. 9 stycznia w Arenie Rafako MKZ Unia Racibórz podejmie zapaśników z Warszawy.
W pożegnalnym meczu sezonu 2017/2018, MKZ Unia Racibórz przed własną publicznością podejmuje KS AZS AWF Warszawa. Dla obu drużyn będzie to mecz kończący udział tych ekip, w tegorocznych rozgrywkach PWPW KLZ. Spotkanie to decydować będzie, która z drużyn zakończy rozgrywki PWPW KLZ, na trzeciej pozycji w tabeli grupy „B”. Ekipy z Raciborza i Warszawy mają w swoim dorobku po trzy punkty. Zdecydowanie lepszy bilans punktów za zwycięstwa- porażki, na trzeciej pozycji w tabeli, plasuje obecnie ekipę śląskich mocarzy. Mecz zapowiada się jako wyrównany i twardy zapaśniczy bój. Publiczność w Arena Rafako oraz przed telewizorami oglądająca zmagania zapaśników w TVP Sport nie będzie zawiedziona.
Trenerzy drużyn wystawiają mocne meczowe składy. W drużynie gospodarzy zobaczymy Dawida Ersetica (59 kg), Agnieszkę Król (63 kg) i Mateusza Wolnego (98 kg). Wśród zawodników gości, mocne punkty tej drużyny to: Anna Łukasiak (53 kg), Iwan Nylypiuk (75 kg) i Alla Cherkasova (75 kg). Ciekawie zapowiadają się pojedynki młodej i ambitnej zawodniczki MKZ Unia Racibórz, Agaty Walerzak z wielokrotną mistrzynią Polski - Anną Łukasiak i multimedalistów Mistrzostw Polski - Grzegorza Wanke z Iwanem Nylypiukiem (75 kg, styl klasyczny).
Arena Rafako Racibórz, to miejsce, gdzie każdy ligowy mecz staje się wielką zapaśnicza ucztą. Znająca się na zapasach, żywiołowo reagująca publiczność, rodzinna atmosfera na trybunach i zawsze ambitna postawa śląskich gladiatorów zapaśniczej maty, są gwarancją wielkiego widowiska sportowego.
PWPW KLZ – Zapowiedź VI kolejki – Grupa „B”
MKZ Unia Racibórz v KS AZS AWF Warszawa
09.01.2018, godz.18.00 ARENA Rafako – Racibórz
Transmisja TVP Sport - godz. 18.00




![Most, który udźwignie kolumnę Abramsów: Finał nasuwania segmentów na moście Grzegorzowice-Ciechowice [FOTO i WIDEO] Most, który udźwignie kolumnę Abramsów: Finał nasuwania segmentów na moście Grzegorzowice-Ciechowice [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1773161401dsc-1198-.jpg)

![Groźne zdarzenie na ul. Ogrodowej w Raciborzu. Rowerzystka potrącona przez skodę [FOTO] Groźne zdarzenie na ul. Ogrodowej w Raciborzu. Rowerzystka potrącona przez skodę [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1773239138650311577-122125031331079676-6113388294073564565-n-.jpg)


![SM Nowoczesna wystawiła na sprzedaż dwa mieszkania [PRZETARG] SM Nowoczesna wystawiła na sprzedaż dwa mieszkania [PRZETARG] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1649922975whatsapp-image-2022-04-14-at-09-52-37-.jpg)


![Lot dronem nad nowym mostem Grzegorzowice-Ciechowice [WIDEO] Lot dronem nad nowym mostem Grzegorzowice-Ciechowice [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_177321759609-20260309-obiekt-mostowy-md1-podpora-nr-14-.jpg)








![Nadchodzi Piątek Trzynastego na Zamku Piastowskim [ZAPOWIEDŹ] Nadchodzi Piątek Trzynastego na Zamku Piastowskim [ZAPOWIEDŹ] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1773263042gemini-generated-image-tid1sntid1sntid1-.png)







![Stranger Things, Dracula, Dziecko Rosemary, 07 Zgłoś się - koncert muzyki filmowej na Zamku Piastowskim [ZAPOWIEDŹ] Stranger Things, Dracula, Dziecko Rosemary, 07 Zgłoś się - koncert muzyki filmowej na Zamku Piastowskim [ZAPOWIEDŹ] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1773267710gemini-generated-image-h4ezaqh4ezaqh4ez-2-.jpg)




















Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany