Reklama

Najnowsze wiadomości

Sport21 kwietnia 202418:54

Sportowe podsumowanie weekendu

Sportowe podsumowanie weekendu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

Mimo niesprzyjającej aury lokalni sportowcy postarali się o sportowe emocje. Sprawdź, jak poradziła sobie drużyna, której kibicujesz.

Piłka nożna

III liga grupa III

Wyniki kolejki XXVI

Górnik Polkowice 2:1 Gwarek Tarnowskie Góry
Śląsk Wrocław II 2:0 Górnik Zabrze II
Pniówek Pawłowice 2:1 Warta Gorzów Wielkopolski
Raków Częstochowa II 0:0 Odra Bytom Odrzański
Lechia Zielona Góra 0:2 LKS Goczałkowice Zdrój
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 4:1 LZS Starowice Dolne
Karkonosze Jelenia Góra 2:1 Unia Turza Śląska
Rekord Bielsko-Biała 3:0 Ślęza Wrocław
MKS Kluczbork 1:2 Carina Gubin

Tabela:

  Drużyna Mecze Punkty Bramki Bilans
1. Rekord Bielsko-Biała 26 60 62:27 +35
2. Śląsk Wrocław II 26 58 61:26 +35
3. MKS Kluczbork 26 54 47:24 +23
4. Górnik Zabrze II 26 40 44:37 +7
5. Górnik Polkowice 26 39 40:41 -1
6. LKS Goczałkowice Zdrój 26 37 37:28 +9
7. Pniówek Pawłowice 26 37 41:41 0
8. KS Stilon Gorzów Wielkopolski 26 36 38:33 +5
9. Ślęza Wrocław 26 35 51:50 +1
10. Lechia Zielona Góra 26 35 39:44 -5
11. Karkonosze Jelenia Góra 26 35 51:50 -5
12. Carina Gubin 26 30 35:46 -11
13. Odra Bytom Odrzański 26 28 30:35 -5
14. Unia Turza Śląska 26 27 36:46 -10
15. Gwarek Tarnowskie Góry 26 27 32:42 -10
16. Warta Gorzów Wielkopolski 26 27 31:49 -18
17. Raków Częstochowa II 26 23 35:54 -19
18. LZS Starowice Dolne 26 17 28:59 -31

IV liga grupa II

Wyniki kolejki XXII

Odra Wodzisław Śląski 0:1 Orzeł Łękawica
ROW 1964 Rybnik 3:0 MRKS Czechowice-Dziedzice
Podbeskidzie Bielsko-Biała II 6:0 MKS Lędziny
Polonia Łaziska Górne 3:0 Tempo Puńców
LKS Czaniec 1:3 Rekord Bielsko-Biała II
Spójnia Landek 2:1 LKS 05 Tworków
KS Decor Bełk 3:2 GKS Tychy II
Gwarek Ornontowice 2:4 Kuźnia Ustroń

Tabela:

  Drużyna Mecze Punkty Bramki Bilans
1. Podbeskidzie Bielsko-Biała II 22 48 66:23 +43
2. Polonia Łaziska Górne 22 44 51:18 +33
3. Spójnia Landek 22 38 36:23 +13
4. Gwarek Ornontowice 22 37 42:18 +24
5. Odra Wodzisław Śląski 22 37 40:31 +9
6. ROW 1964 Rybnik 22 36 47:46 +1
7. Rekord Bielsko-Biała II 22 34 38:39 -1
8. Orzeł Łękawica 22 33 37:25 +12
9. KS Decor Bełk 22 33 37:28 +9
10. Kuźnia Ustroń 21 31 44:36 +8
11. GKS Tychy II 22 31 28:35 +3
12. Tempo Puńców 22 30 38:47 -9
13. MRKS Czechowice-Dziedzice 22 23 29:35 -6
14. LKS 05 Tworków 22 18 34:59 -25
15. LKS Czaniec 21 16 26:44 -18
16. MKS Lędziny 22 0 9:105 -96

Klasa okręgowa grupa III

Wyniki kolejki XXI

Naprzód 32 Syrynia 2:0 Start Mszana
Silesia Lubomia 3:3 Ruch Stanowice
GKS Jastrzębie II 4:0 Górnik Radlin
Płomień Połomia 1:1 Dąb Gaszowice
LKS 1908 Nędza 1:0 Granica Ruptawa
Forteca Świerklany 2:0 Naprzód Czyżowice
Czarni Gorzyce 2:1 LKS Krzyżanowice
Unia Racibórz 7:0 Zameczek Czernica

Tabela:

  Drużyna Mecze Punkty Bramki Bilans
1. Forteca Świerklany 21 45 45:20 +25
2. Naprzód 32 Syrynia 21 44 52:35 +17
3. Czarni Gorzyce 21 40 52:22 +30
4. Płomień Połomia 21 39 49:29 +20
5. Ruch Stanowice 21 35 47:42 +5
6. LKS Krzyżanowice 20 34 53:33 +20
7. Silesia Lubomia 21 31 29:23 +6
8. GKS Jastrzębie II 21 31 56:42 +14
9. Górnik Radlin 21 30 29:30 -1
10. LKS 1908 Nędza 21 28 35:33 +2
11. Granica Ruptawa 21 26 38:39 -1
12. Naprzód Czyżowice 21 25 27:40 -13
13. Unia Racibórz 21 21 49:51 -2
14. Dąb Gaszowice 21 17 29:56 -27
15. Zameczek Czernica 20 13 22:65 -43
16. Start Mszana 21 6 15:67 -52

A klasa

Wyniki kolejki XX

Przyszłość Rogów 9:0 LKS Zabełków
LKS BraxTon Raszczyce 10:0 LKS Lyski
Odra Nieboczowy 3:3 Rozwój Bełsznica
KS 1905 Krzanowice 1:1 Unia Turza Śląska II
Buk Rudy Wielkie 2:1 LKS 07 Markowice
LKS Pawłów 3:1 Kolejarz Chałupki
Czarni Nowa Wieś 2:0 LKS Studzienna
Start Pietrowice Wielkie 2:1 KS Pietraszyn

Tabela:

  Drużyna Mecze Punkty Bramki Bilans
1. Przyszłość Rogów 20 52 94:21 +73
2. Unia Turza Śląska II 20 44 58:23 +35
3. LKS Studzienna 21 40 52:26 +26
4. LKS BraxTon Raszczyce 20 33 63:47 +18
5. Start Pietrowice Wielkie 20 33 42:39 +3
6. Kolejarz Chałupki 20 31 52:52 0
7. Rozwój Bełsznica 20 30 40:36 +4
8. LKS Pawłów 20 29 48:46 +2
9. LKS 07 Markowice 20 27 34:35 -1
10. KS Pietraszyn 20 25 37:56 -19
11. Buk Rudy Wielkie 20 25 33:41 -8
12. Odra Nieboczowy 20 24 38:39 -1
13. KS 1905 Krzanowice 20 24 39:40 -1
14. Czarni Nowa Wieś 20 22 25:39 -14
15. LKS Zabełków 21 20 29:57 -28
16. LKS Lyski 20 2 17:106 -89

B klasa

Wyniki kolejki XXI

KS Stal Kuźnia Raciborska 0:2 Czarni Gorzyce II
LKS Owsiszcze 3:0 Wypoczynek Buków
Naprzód Borucin 4:0 LKS Brzezie
LKS 05 Tworków II 2:1 Naprzód 46 Zawada
LKS Grzegorzowice 3:0 LKS Wojnowice
Górnik Pszów 0:1 Naprzód 37 Krzyżkowice
LKS Gamów 4:1 LKS Górki Śląskie
Zgoda Zawada Książęca 2:1 Ocice Racibórz

Tabela:

  Drużyna Mecze Punkty Bramki Bilans
1. LKS Gamów 21 45 61:40 +21
2. Naprzód Borucin 21 42 78:38 +40
3. Górnik Pszów 21 41 53:41 +12
4. Naprzód 37 Krzyżkowice 21 39 35:24 +11
5. LKS Owsiszcze 21 37 44:28 +16
6. LKS Wojnowice 21 37 52:37 +15
7. LKS 05 Tworków II 21 34 40:39 +1
8. LKS Grzegorzowice 21 33 51:45 +6
9. KS Stal Kuźnia Raciborska 21 29 47:43 +4
10. Czarni Gorzyce II 21 28 62:40 +22
11. Ocice Racibórz 21 25 44:48 -4
12. LKS Górki Śląskie 21 25 34:51 -17
13. Naprzód 46 Zawada 21 23 30:40 -10
14. Wypoczynek Buków 21 21 31:62 -31
15. LKS Brzezie 21 19 35:70 -35
16. Zgoda Zawada Książęca 21 8 17:68 -51

C klasa grupa I

Wyniki kolejki XV

LKS Studzienna II 3:3 Olszynka Olza
LKS Cyprzanów 5:0 Rozwój Bełsznica II
Przyszłość Rogów II 6:0 Wicher Płonia
Naprzód Borucin II 3:6 Silesia Lubomia II

Tabela:

  Drużyna Mecze Punkty Bramki Bilans
1. Przyszłość Rogów II 13 34 51:11 +40
2. LKS Cyprzanów 12 29 62:14 +48
3. Silesia Lubomia II 12 25 40:19 +21
4. Ruch Bolesław 11 25 32:14 +18
5. LKS Studzienna II 12 20 43:30 +13
6. Rozwój Bełsznica II 13 19 31:37 -6
7. Olszynka Olza 12 11 25:27 -2
8. Naprzód Borucin II 14 10 20:61 -41
9. Wicher Płonia 13 7 17:57 -40
10. LKS Bojanów 12 0 8:59 -51

C klasa grupa II

Wyniki kolejki XIV

LKS Pstrążna 4:8 LKS Dzimierz
KS Kornowac 2:2 LKS Adamowice
LKS Ruda Kozielska 1:3 Płomień Kobyla
Polonia Niewiadom II 3:2 Zameczek Czernica II
LKS Górki Śląskie II 0:3 LKS Zwonowice - WO
Naprzód 46 Zawada II 0:3 Strzelec Rzuchów - WO

Tabela:

  Drużyna Mecze Punkty Bramki Bilans
1. LKS Zwonowice 14 37 76:17 +59
2. LKS Dzimierz 14 32 41:21 +20
3. LKS Ruda Kozielska 14 29 55:30 +25
4. Płomień Kobyla 14 28 45:27 +18
5. LKS Adamowice 14 28 33:24 +9
6. KS Kornowac 14 25 44:24 +20
7. Zameczek Czernica II 14 16 32:38 -6
8. LKS Pstrążna 14 12 37:49 -12
9. Polonia Niewiadom II 14 12 25:53 -43
10. Strzelec Rzuchów 14 6 32:67 -35
11. Naprzód 46 Zawada II 14 9 25:48 -23
12. LKS Górki Śląskie II 14 9 21:53 -32

Siatkówka

III liga śląska kobiet

Wynik kolejki IX

MKS Dąbrowa Górnicza II - GS UKS Krzanowice II 3:0 (25:12; 25:16; 25:17)

Aktualna tabela TUTAJ

Autor: (greh), gpiszczan@naszraciborz.pl

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności16 maja 202409:01

Alarm z monitoringu przy Chopina

Alarm z monitoringu przy Chopina - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. poglądowe/arch. portalu
Aktualności17 maja 202413:21

Strażacka akcja na raciborskim zamku

Strażacka akcja na raciborskim zamku - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. poglądowe/arch. portalu
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Nasz Racibórz - Nasza ekologia
Materiały RTK
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 17.05.2024
17 maja 202412:11

Nasz Racibórz 17.05.2024

Nasz Racibórz 26.04.2024
25 kwietnia 202419:33

Nasz Racibórz 26.04.2024

Zobacz wszystkie
© 2024 Studio Margomedia Sp. z o.o.