Finaliści konkursu plastycznego nagrodzeni

W minionym tygodniu w Zespole Szkół Specjalnych w Raciborzu odbyło się wręczenie nagród dla finalistów konkursu plastycznego "Bezpieczni MY... na drodze". Autorami prac byli uczniowie raciborskiego ZSS. W rozdaniu nagród uczestniczył przedstawiciel raciborskiej policji.
- W ubiegłym tygodniu na terenie Zespołu Szkół Specjalnych w Raciborzu odbyła się uroczysta gala, podczas której zostały rozdane nagrody dla uczestników konkursu plastycznego „Bezpieczni MY... na drodze”. Autorami prac byli uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych w Raciborzu. Nagrody zostały ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Raciborzu. Tematem wykonanych prac była rola odblasków w bezpieczeństwie pieszego. Należy pamiętać, że elementy odblaskowe w dużym stopniu wpływają na widoczność pieszego w porze nocnej, a co za tym idzie, poprawiają bezpieczeństwo - informuje KPP w Raciborzu.












![Ostatnie pożegnanie śp. Tadeusza Ekierta. Racibórz żegna wieloletniego prezesa RAFAKO i Raciborskiej Izby Gospodarczej [FOTO] Ostatnie pożegnanie śp. Tadeusza Ekierta. Racibórz żegna wieloletniego prezesa RAFAKO i Raciborskiej Izby Gospodarczej [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1766161897dsc-6195-.jpg)








![Gala piłkarskiej Unii Racibórz na bis [FOTO] Gala piłkarskiej Unii Racibórz na bis [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1766141672bez-nazwy-20-.jpg)




![Choinka dla życia także w Raciborzu. Duże zainteresowanie akcją honorowego krwiodawstwa [FOTO i WIDEO] Choinka dla życia także w Raciborzu. Duże zainteresowanie akcją honorowego krwiodawstwa [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1766228926zrzut-ekranu-2025-12-20-o-12-07-59-.png)






























Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany