Dzień Matki i Ojca w kole emerytów w Krzyżanowicach

Koło emerytów i rencistów w Krzyżanowicach liczy sobie 120 członków, w większości aktywnych i chętnych do spotkań towarzyskich.
Tym razem okazją był Dzień Matki i Ojca oraz - przy okazji - 80. urodziny Rity Tkaczyk. Solenizantka, od lat związana z kołem, wysłuchała 100 lat, przyjmując także życzenia i gratulacje od obecnego na spotkaniu wójta Grzegorza Utrackiego. Czas umiliły śpiewem i gwarą dzieci przygotowane przez Malwinę Suligę.































![Pierwsza gala sportowa Unii Racibórz w RCK. Nagrody, podziękowania i wzruszające pożegnania [FOTO i WIDEO] Pierwsza gala sportowa Unii Racibórz w RCK. Nagrody, podziękowania i wzruszające pożegnania [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1766091358gala-unia-.jpg)































![Koncert kolędowy w Państwowej Szkole Muzycznej w Raciborzu [FOTO i WIDEO] Koncert kolędowy w Państwowej Szkole Muzycznej w Raciborzu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1766094446dsc-6064-.jpg)







Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany