Aktualności7 października 202116:56
Jak budowano most na Piaskowej, Krzanowice pod Lupą CIA, Krzyżanowice '45

0
Reklama
Racibórz:
Aż trzy nowe teksty na portalu historycznym ziemiaraciborska.pl. Christoph Sottor pisze o moście na Piaskowej, wzbogając tekst zestawem unikalnych zdjęć Jerzego Reżnego.
Tekst o moście na Piaskowej to już czwarta część dziejów raciborskich przepraw na Odrze. Paweł Newerla analizuje kolejne raporty CIA na temat Raciborza i okolic, tym razem proponując wyprawę do Krzanowic lat 50. W cyklu Wojna-pokój-ludzie proponujemy relację z Krzyżanowic 1945 r.

Raciborskie mosty przez Odrę cz. IV – most na ul. Piaskowej







![Deszcz nie przestraszył fanów motoryzacji. Zlot w Sławikowie [FOTO] Deszcz nie przestraszył fanów motoryzacji. Zlot w Sławikowie [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1783859092dsc-5650-.jpg)


![Huczny powrót hrabiny. Tłumy na Fanny Days w Krowiarkach [FOTO i WIDEO] Huczny powrót hrabiny. Tłumy na Fanny Days w Krowiarkach [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1783963748zrzut-ekranu-2026-07-13-o-19-28-36-.png)












![StrongFarmer wraca do Grzegorzowic. Ostatnie wolne miejsca dla zawodników [PROGRAM] StrongFarmer wraca do Grzegorzowic. Ostatnie wolne miejsca dla zawodników [PROGRAM] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17840313331723914162dsc-2702-2-.jpg)


























Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany