Raport z budowy wschodniej obwodnicy [WIDEO]
![Raport z budowy wschodniej obwodnicy [WIDEO] Raport z budowy wschodniej obwodnicy [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](img/archiwum-mini.jpg)
Najnowszy raport z budowy wschodniej obwodnicy Raciborza już na YT. Rafał Ćwirta wykonał zdjęcia do materiału 20 marca.
Obwodnica, którą na zlecenie Zarządu Dróg Wojewódzkich w Katowicach buduje firma Strabag Infrastruktura Południe za ponad 296 mln zł, będzie miała 7,83 km długości na odcinku od Miedoni (skrzyżowanie z DK 45 Racibórz-Opole) wzdłuż Ulgi do skrzyżowania z Piaskową-Rybnicką. Formalnie będzie to nowy ślad drogi wojewódzkiej nr 935 - od Miedoni do Rudzkiej jednojezdniowy w każdą stronę, dalej dwujezdniowy. Termin zakończenia prac to koniec lutego 2022 r.
Zobacz także Raport z przebudowy DW 935 Racibórz-Kornowac-Rzuchów [FOTO]






![Emeryci świętowali w restauracji Raciborska. Dla seniorów zaśpiewał finalista The Voice Kids [FOTO i WIDEO] Emeryci świętowali w restauracji Raciborska. Dla seniorów zaśpiewał finalista The Voice Kids [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1761656995seniorzy-.jpg)












![Najbliższy wyjazd Unii zakończony pewną wygraną [FOTO] Najbliższy wyjazd Unii zakończony pewną wygraną [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1761515464gre00923-.jpg)































Komentarze (0)
Dodaj komentarz