Aktualności20 lipca 202009:26
Na mocnym gazie i z sądowym zakazem

0
Reklama
Racibórz:
Kolejny nieodpowiedzialny mieszkaniec powiatu raciborskiego, tym razem rowerzysta zatrzymany w Kuźni Raciborskiej. Doszło do tego wczoraj, 19 lipca, popołudniem na ul. Kozielskiej.
- Wczoraj, 19 lipca, policjanci z Komisariatu Policji w Kuźni Raciborskiej zatrzymali nietrzeźwego rowerzystę. Nieodpowiedzialny mężczyzna to 23-letni mieszkaniec powiatu raciborskiego, zatrzymany przez stróżów prawa około godziny 16:20 na ulicy Kozielskiej w Kuźni Raciborskiej. Mężczyzna miał ponad 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Nie była to jego jedyna wpadka. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że figuruje jako osoba mająca aktualny sądowy zakaz kierowania rowerami - podała KPP w komunikacie.

![Komentarz do artykułu Pustoszejący dworzec, odpływ pasażerów i nowe obietnice. Co czeka kolej w Raciborzu? [LIST DO REDAKCJI] Komentarz do artykułu Pustoszejący dworzec, odpływ pasażerów i nowe obietnice. Co czeka kolej w Raciborzu? [LIST DO REDAKCJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1785999993po-otwarciu-dw-rac-.jpg)












![Msza święta polowa i koncert w Arboretum Bramy Morawskiej [ZAPOWIEDŹ] Msza święta polowa i koncert w Arboretum Bramy Morawskiej [ZAPOWIEDŹ] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1755272525dsc-3809-.jpg)



































Komentarze (0)
Dodaj komentarz