Aktualności8 czerwca 202013:37
Punkt Paszportowy w Raciborzu wznawia obsługę klientów

0
Reklama
Racibórz:
Od 15 czerwca zostanie uruchomiona obsługa klienta w raciborskim Punkcie Paszportowym zlokalizowanym w budynku starostwa przy ul. Batorego 8/2.
Złożenie wniosku lub odbiór paszportu będą możliwe wyłącznie po umówieniu wizyty telefonicznie pod numerem (32) 414 70 47.


![Uroczystość Wszystkich Świętych na cmentarzu Jeruzalem w Raciborzu [FOTO i WIDEO] Uroczystość Wszystkich Świętych na cmentarzu Jeruzalem w Raciborzu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1762011176img-9278-.jpg)


















![Igrzyska Przedszkolaków – sportowe emocje, nauka i radość w ZSOMS Racibórz [FOTO i WIDEO] Igrzyska Przedszkolaków – sportowe emocje, nauka i radość w ZSOMS Racibórz [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1761987092168-.jpg)

























Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany