Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności29 maja 202015:17

Z początkiem czerwca ZUS otworzy sale obsługi

Z początkiem czerwca ZUS otworzy sale obsługi - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Region:

Od 1 czerwca ZUS przywróci obsługę klientów w oddziałach w Chorzowie, Rybniku, Sosnowcu i Zabrzu oraz w podległych im inspektoratach i biurach terenowych.

Ze względu na utrzymujący się stan zagrożenia epidemicznego, w poniedziałki placówki te będą czynne tak jak w pozostałe dni tygodnia, czyli w godz. 8.00-15.00. Nadal do dyspozycji klientów pozostają skrzynki, do których można samodzielnie składać dokumenty, wnioski i pisma – bez kontaktu z pracownikiem ZUS.

- Zachęcamy do załatwiania spraw przez internet za pośrednictwem Platformy Usług Elektronicznych (PUE) ZUS. Jest to szybsza i wygodniejsza forma kontaktu i przesyłania dokumentów do ZUS. W razie pytań i wątpliwości dotyczących wypełniania wniosków z Tarczy Antykryzysowej można kontaktować się z ekspertami ZUS poprzez dodatkowe infolinie. Szczegółowe wyjaśniania dotyczące wsparcia ZUS dla przedsiębiorców są dostępne na naszej stronie internetowej w pliku Tarcza Antykryzysowa - dodaje Beata Kopczyńska, regionalny rzecznik prasowy ZUS województwa śląskiego. 

Autor: ZUS, [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności3 lipca 202513:47

Gołębie na cenzurowanym. Mieszkańcy rynku oczekują działań, prezydent stawia na edukację

Gołębie na cenzurowanym. Mieszkańcy rynku oczekują działań, prezydent stawia na edukację - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
16
Racibórz:

Presja ze strony mieszkańców raciborskiego rynku w sprawie rosnącej populacji gołębi narasta. Z każdym miesiącem przybywa ptaków, a wraz z nimi – problemów związanych z zanieczyszczeniem przestrzeni publicznej. Prezydent Jacek Wojciechowicz zapowiada interwencję, jednak w pierwszej kolejności stawia na działania informacyjne.

red., fot. arch. Qbik
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 04.07.2025
4 lipca 202508:58

Nasz Racibórz 04.07.2025

Nasz Racibórz 27.06.2025
27 czerwca 202519:05

Nasz Racibórz 27.06.2025

Nasz Racibórz 20.06.2025
19 czerwca 202522:36

Nasz Racibórz 20.06.2025

Nasz Racibórz 13.06.2025
13 czerwca 202509:38

Nasz Racibórz 13.06.2025

Zobacz wszystkie
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.