Wymiana terminali płatniczych w Wydziale Komunikacji w Raciborzu

Od maja 2019 r. klienci Wydziału Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Raciborzu mogą korzystać z terminali płatniczych. Urządzenia zostały udostępnione bezpłatnie przez Polską Wytwórnię Papierów Wartościowych (PWPW). Obecnie trwa ich wymiana.
We wtorek, 25 lutego br. PWPW S.A. poinformowała o wymianie terminali płatniczych, wykorzystywanych w Wydziale Komunikacji. Zmiana operatora płatności bezgotówkowych dotyczy całego kraju. W ciągu kilku najbliższych dni dokonywanie płatności za rejestrację pojazdu i wydanie prawa jazdy bezpośrednio przy stanowiskach urzędniczych nie będzie możliwe. Do czasu wymiany terminali, płatności należy dokonywać w punkcie kasowym starostwa gdzie również honorowane są karty płatnicze.
Za utrudnienia przepraszamy.


























![Od sopockich fal po włoski żar: Zamkowe misterium żywiołów już w sobotę [ZAPROSZENIE] Od sopockich fal po włoski żar: Zamkowe misterium żywiołów już w sobotę [ZAPROSZENIE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1782283791zrzut-ekranu-2026-06-24-o-08-49-20-.png)























Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany