Pożar w komendzie policji w Raciborzu. Zaginęła policyjna broń

Po pożarze w Komendzie Policji w Raciborzu zgłoszono zaginięcie broni służbowej - dowiedziało się Radio ZET. Broni do dziś nie odnaleziono. Sprawę wyjaśnia prokuratura i Biuro Spraw Wewnętrznych Policji.
Na początku października doszło w budynku komendy do pożaru serwerowni. Do gaszenia wezwano strażaków. Po pożarze jeden z policjantów zgłosił, że zniknęła jego broń. Przed pożarem był na urlopie. Komendant Powiatowy Policji polecił wszczęcie tzw. czynności wyjaśniających, ale w kierunku odpowiedzialności pechowego policjanta, czyli z założeniem, że funkcjonariusz zgubił pistolet. Policjanci z komendy zastanawiają się, dlaczego nikt nie bierze pod uwagę odpowiedzialności strażaków. Takie założenie oznaczałoby jednak, że broń była źle przechowywana i prowadziło do pytania o odpowiedzialność przełożonych. Więcej [tutaj]





![I LO im. Jana Kasprowicza świętuje 80-lecie – gala jubileuszowa i spotkania w szkole [FOTO i WIDEO] I LO im. Jana Kasprowicza świętuje 80-lecie – gala jubileuszowa i spotkania w szkole [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1765557622jubileusz80lo1-570-kopia-.jpg)





![Wielki finał Bajkowego Zamku 2025 – żywa szopka, mikołajkowe fire show i przejażdżki bryczkami [PROGRAM] Wielki finał Bajkowego Zamku 2025 – żywa szopka, mikołajkowe fire show i przejażdżki bryczkami [PROGRAM] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1765356281final-bajkowego-.png)
![Wybrano najlepszy raciborski biznesplan. Wygrali studenci ANS [FOTO i WIDEO] Wybrano najlepszy raciborski biznesplan. Wygrali studenci ANS [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1765394259img-1624-.jpg)






































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany