Aktualności27 października 202220:11
Piękne Anioły i więźniowie pomagają Wiktorii z Kuźni Raciborskiej

0
Reklama
Kuźnia Raciborska:
Wiktoria z Kuźni Raciborskiej choruje na rzadką chorobę, która skazuje ją na wózek inwalidzki. 13-latka mieszka na trzecim piętrze. Wkrótce, dzięki dobrym ludziom, jej sytuacja się zmieni. Znaleziono dla niej nowe lokum, ale jego stan był fatalny, dlatego z pomocą przyszli osadzeni z Zakładu Karnego w Raciborzu.
W pracach remontowych pomagają na razie dwaj osadzeni, ale pracy jest tyle, że niebawem może pojawić się trzeci. Osadzeni mają fach w ręku. Teraz dostali możliwość, żeby go spożytkować, a dzięki nim Wiktoria będzie miała szansę na choć trochę - lepsze dzieciństwo.
Temat podjęła TVP Katowice - oglądaj Osadzeni niosą pomoc. Rozpoczął się remont domu 13-letniej Wiktorii oraz Raciborska Telewizja Kablowa.


























![Wielka bitwa pod Raciborzem [FOTO i WIDEO] Wielka bitwa pod Raciborzem [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1781990054bez-nazwy-228-.jpg)










![Dzień średniowiecznych emocji w obiektywie [FOTO i WIDEO] Dzień średniowiecznych emocji w obiektywie [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1781990929dsc-3251-.jpg)







![Dwa ognie rozpoczęły Podwórkową Ligę Sołectw Gminy Nędza 2026 [FOTO] Dwa ognie rozpoczęły Podwórkową Ligę Sołectw Gminy Nędza 2026 [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1782071791photo-55-z-99-.jpg)















![Upał, emocje i walka do końca. Strażacy rywalizowali w Raszczycach [FOTO] Upał, emocje i walka do końca. Strażacy rywalizowali w Raszczycach [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17820694491781991611photo-112-z-178-.jpg)






Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany