22 września autobus miejski gratis pod jednym warunkiem

Jutro (22 września) przypada Europejski Dzień bez Samochodu. Jest to doskonała okazja by przypomnieć sobie o innych metodach poruszania się po naszym mieście. Rower, hulajnoga elektryczna, a może komunikacja miejska. Zaprzyjaźnijmy się na nowo z proekologicznymi formami transportu i zmniejszmy swój ślad węglowy!
Dzień bez Samochodu ma wspomóc proekologiczne idee i zmniejszyć ilość spalin wytwarzanych przez miliony aut poruszających się po miastach. Podczas tego dnia zachęca się kierowców do rezygnacji z użytkowania samochodów przez dobę. W zamian promuje się i motywuje do korzystania z komunikacji miejskiej lub rowerów.
- W wielu miastach, również na terenie Polski, kierowcy zwolnieni są z opłat za bilety, pod warunkiem posiadania przy sobie dowodu rejestracyjnego pojazdu - informuje Urząd Miasta.

![Pamiątka z II wojny światowej eksplodowała w mieszkaniu [FOTO] Pamiątka z II wojny światowej eksplodowała w mieszkaniu [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1761120622207-319190-2-.jpg)







![Racibórz. Finanse miasta w tarapatach, podatek od nieruchomości w górę [PROPOZYCJE STAWEK] Racibórz. Finanse miasta w tarapatach, podatek od nieruchomości w górę [PROPOZYCJE STAWEK] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17612141581761146903gre00718-.jpg)


![Business Mixer w Raciborzu. Nowy etap współpracy z Katowicką Specjalną Strefą Ekonomiczną [FOTO i WIDEO] Business Mixer w Raciborzu. Nowy etap współpracy z Katowicką Specjalną Strefą Ekonomiczną [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1761127130urban-lab-.jpg)

































![Tajemnice raciborskiego średniowiecza i piękno chorału gregoriańskiego [ZAPROSZENIE] Tajemnice raciborskiego średniowiecza i piękno chorału gregoriańskiego [ZAPROSZENIE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1761250792chatgpt-image-23-paz-2025-o-22-18-40-.png)




Komentarze (0)
Dodaj komentarz