Aktualności2 maja 202210:06
Siedmiu kierowców czeka wysoka grzywna. Pani mocno przesadziła!

0
Reklama
Racibórz:
To osoby kierujące pojazdami w stanie nietrzeźwości. Rekord należy do 48-letniej mieszkanki powiatu raciborskiego.
- W miniony weekend raciborscy policjanci - w trakcie wykonywania obowiązków służbowych -ujawnili 7 nietrzeźwych kierowców. Niechlubna rekordzistka, w piątek 29 kwietnia około godziny 22.30, kierowała audi w Chałupkach na ulicy Bogumińskiej. Po przebadaniu alkomatem miała ponad 2,5 promila alkoholu. Kobieta została ujęta przez świadka, a następnie przekazana w ręce mundurowych z Krzyżanowic.

























![Od sopockich fal po włoski żar: Zamkowe misterium żywiołów już w sobotę [ZAPROSZENIE] Od sopockich fal po włoski żar: Zamkowe misterium żywiołów już w sobotę [ZAPROSZENIE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1782283791zrzut-ekranu-2026-06-24-o-08-49-20-.png)
























Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany