Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności17 sierpnia 202108:59

Podczas policyjnej akcji Prędkość stracił prawo jazdy na 3 miesiące

Podczas policyjnej akcji Prędkość stracił prawo jazdy na 3 miesiące - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

W piątek raciborscy mundurowi prowadzili działania "Prędkość". Celem akcji była poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym, a w szczególności zwracano uwagę na przestrzeganie dozwolonej prędkości. W ciągu całego dnia działań drogówka wyłapywała tych kierujących, którzy nie stosowali się do obowiązujących ograniczeń prędkości.

Mundurowi z raciborskiej drogówki od 6:00 do 22:00, przy użyciu specjalnych urządzeń do pomiaru prędkości, kontrolowali czy obowiązujące w tej kwestii przepisy są przestrzegane. Mundurowi sprawdzali również stan trzeźwości kierujących, wyposażenie samochodu oraz wymagane dokumenty. Stróże prawa ujawnili 38 wykroczeń w ruchu drogowym z czego 35 przypadków dotyczyło przekraczania prędkości przez zmotoryzowanych. Jednemu z kierowców mundurowi zatrzymali prawo jazdy na okres 3 miesięcy za przekroczenie prędkości o 50 km/h w terenie zabudowanym.

Autor: KPP Racibórz, [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: jabłko
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sport15 lutego 202623:50

Wicher i Przyjaciele zgarnęli wszystko. Mistrzostwo i Superpuchar w rękach zespołu z Płoni [FOTO]

Wicher i Przyjaciele zgarnęli wszystko. Mistrzostwo i Superpuchar w rękach zespołu z Płoni [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Dwanaście weekendów wypełnionych futsalowymi emocjami, kilkadziesiąt rozegranych spotkań i blisko sześćset zdobytych bramek – tak w liczbach można podsumować XXIII edycję Halowej Ligi Piłki Nożnej. Rozgrywki zakończyły się w niedzielę, 15 lutego, w hali OSiR przy ul. Łąkowej, a ich wielkim triumfatorem został zespół Wicher i Przyjaciele z Płoni, który do mistrzostwa dołożył także Superpuchar.

(greh)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 13.02.2026
12 lutego 202621:00

Nasz Racibórz 13.02.2026

Nasz Racibórz 06.02.2026
5 lutego 202621:01

Nasz Racibórz 06.02.2026

Nasz Racibórz 30.01.2026
29 stycznia 202621:33

Nasz Racibórz 30.01.2026

Nasz Racibórz 23.01.2026
22 stycznia 202619:18

Nasz Racibórz 23.01.2026

Zobacz wszystkie
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.