W Gminie Krzanowice powstanie mobilny punkt szczepień

Ważna informacja dla mieszkańców Gminy Krzanowice. Przychodnia z Krzanowic zrezygnowała z udziału w akcji szczepienia przeciwko COVID-19. Uruchomiony zostanie jednak Mobilny Punkt Szczepień.
Świadczenia związane z udzielaniem szczepień ochronnych przeciwko wirusowi SARS-CoV-2 realizować będzie, na terenie gminy Krzanowice, w formie mobilnej podmiot leczniczy SZPAKMED Sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Szpaków 33, 41-705 Ruda Śląska.
Jak można zarejestrować się na szczepienia? Osoby zainteresowane szczepieniami w Mobilnym Punkcie Szczepień SZPAKMEDU już mogą dokonywać swojej rejestracji pod nr infolinii 32 242 33 51. Szczepienia ochronne przeciwko wirusowi SARS-CoV-2 będą przeprowadzane w sali Miejskiego Ośrodka Kultury, Zawadzkiego 3, 47-470 Krzanowice.
- Jeśli jednak nie będziecie Państwo chcieli zaszczepić się w mobilnym Punkcie Szczepień na naszym terenie, będziecie mieli taką możliwość. Wystarczy, że skorzystacie Państwo z dostępnej wyszukiwarki i wskażecie dogodną dla siebie lokalizację - informuje Urząd Gminy w Krzanowicach.
Infolinia dla osób, które chcą uzyskać informację na temat szczepień lub szczepionek – 989.
![Potężny akumulator ruszył z Raciborza do Żywca. Nie obyło się bez problemów [FOTO i WIDEO] Potężny akumulator ruszył z Raciborza do Żywca. Nie obyło się bez problemów [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1769210332img-3844-.jpg)
![Studniówka maturzystów CKZiU nr 1 w Raciborzu. Poloneza zatańczono w Acropolis [FOTO i WIDEO] Studniówka maturzystów CKZiU nr 1 w Raciborzu. Poloneza zatańczono w Acropolis [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1769289636dsc-2544-.jpg)

![Studniówka II LO im. Adama Mickiewicza w Parku Leśnym w Rogowie [FOTO] Studniówka II LO im. Adama Mickiewicza w Parku Leśnym w Rogowie [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1769291795bez-nazwy-167-.jpg)

![Razem młodzi przyjaciele! Studniówka II LO z Raciborza [FOTO i WIDEO] Razem młodzi przyjaciele! Studniówka II LO z Raciborza [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1769319685dsc-7954-383-.jpg)








![Morsy i ognisko w Grodzie – wspólne spotkanie mieszkańców i wsparcie dla WOŚP [FOTO i WIDEO] Morsy i ognisko w Grodzie – wspólne spotkanie mieszkańców i wsparcie dla WOŚP [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1769284913bez-nazwy-33-.jpg)
![Inwestycje w Gminie Krzyżanowice w 2025 roku. Blisko 27 mln zł na bezpieczeństwo, rozwój i jakość życia [WIDEO] Inwestycje w Gminie Krzyżanowice w 2025 roku. Blisko 27 mln zł na bezpieczeństwo, rozwój i jakość życia [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1769197539547483326-3259821247526672-3758003245137332535-n-2-.jpg)



































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany