Woda na posesji w Nędzy, plama oleju na Drzewieckiego

Raport 998. Dwa zdarzenia odnotowali w czasie minionej służby strażacy z PSP Racibórz. Jedno dotyczyło pompowania wody z zalanej posesji w Nędzy, druga usuwania plamy substancji ropopochodnej w Raciborzu. Sprawdź szczegóły interwencji.
Pierwsze zdarzenie miało miejsce o godzinie 14.38 w Nędzy przy ulicy Sienkiewicza. Do Powiatowego Stanowiska Kierowania wpłynęła informacja o wodze zgromadzonej na terenie jednej z posesji. Do akcji zadysponowano jeden zastęp OSP, którego działania polegały na wypompowaniu wody.
Druga interwencja polegała na usuwaniu plamy substancji ropopochodnej na ulicy Drzewieckiego w Raciborzu. Strażaków o konieczności przeprowadzenia działań poinformował dyżurny raciborskiej policji. Zgłoszenie wpłynęło o godzinie 1.54 w nocy z czwartku na piątek. Do akcji skierowano jeden zastęp PSP. Plama ciągnęła się na odcinku około 250 metrów. Nie ustalono przyczyn jej powstania.

![Miłość na medal. Jubileusz 50-lecia małżeństw w Raciborzu [FOTO i WIDEO] Miłość na medal. Jubileusz 50-lecia małżeństw w Raciborzu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1776775138gre05977-.jpg)

![Czarny tydzień – szpital w Raciborzu przyłączył się do ogólnopolskiego protestu [WIDEO] Czarny tydzień – szpital w Raciborzu przyłączył się do ogólnopolskiego protestu [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1776772991img-9316-.jpg)














































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany