Budowa obwodnicy szybko posuwa się do przodu [WIDEO]
![Budowa obwodnicy szybko posuwa się do przodu [WIDEO] Budowa obwodnicy szybko posuwa się do przodu [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](img/archiwum-mini.jpg)
Raciborzanie są pod wrażeniem postępu prac przy budowie wschodniej obwodnicy miasta. Inwestycję realizuje Strabad Infrastruktura Południe sp. z o.o.
Obwodnica stanie się częścią Regionalnej Drogi Racibórz – Pszczyna. Przebieg tej trasy stanowić będzie nowy ślad Drogi Wojewódzkiej 935 łącząc Racibórz i Rybnik z autostradą A 1 i DK 1. Inwestorem jest Zarząd Dróg Wojewódzkich w Katowicach.
Obwodnica Raciborza stanowić będzie drogę publiczną o klasie GP (główna ruchu przyspieszonego), na odcinku od DK 45 do DW 919 o przekroju jednojezdniowym, na odcinku od DW 919 do DW 935 o przekroju dwujezdniowym. Będzie kosztować będzie prawie 270 mln zł, wy tym 140 mln pochodzi z funduszy unijnych.
![Podejrzany o zabójstwo żony w areszcie. Tragedia w Kornowacu [KOMUNIKAT POLICJI, WIDEO Z ZATRZYMANIA] Podejrzany o zabójstwo żony w areszcie. Tragedia w Kornowacu [KOMUNIKAT POLICJI, WIDEO Z ZATRZYMANIA] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_176466019155-910586-2-.jpg)










![Raciborzanie w Cali – światowej stolicy salsy [FOTO i WIDEO] Raciborzanie w Cali – światowej stolicy salsy [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1764696491img-5285-.jpg)







































Komentarze (0)
Dodaj komentarz