Aktualności17 lipca 202009:36
Raciborska drogówka ma nowy nieoznakowany radiowóz

0
Reklama
Racibórz:
To następca słynnej vectry, która w kwietniu zeszłego roku przeszła na zasłużoną emeryturę.
Vectra wyszła z użytku w drogówce, ale jest dziś wykorzystywana przez inne piony komendy. Wydział Ruchu Drogowego od wczoraj, 16 lipca, ma natomiast w użyciu opla astrę w ciemnym kolorze, nie na raciborskich numerach rejestracyjnych. Pojazd trafił do KPP Racibórz z KWP w Katowicach z pełnym wyposażeniem służącym do łapania piratów drogowych i osób łamiących przepisy. Ma więc wideorejestrator. Już wczoraj pierwsze osoby zostały zatrzymane do kontroli z powodu popełnionych wykroczeń.
Co widać w komentarzach?




























![Od sopockich fal po włoski żar: Zamkowe misterium żywiołów już w sobotę [ZAPROSZENIE] Od sopockich fal po włoski żar: Zamkowe misterium żywiołów już w sobotę [ZAPROSZENIE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1782283791zrzut-ekranu-2026-06-24-o-08-49-20-.png)





















Komentarze (0)
Dodaj komentarz