Raport 998. Kolizja i konar w Sudole

Miniona doba była spokojna dla raciborskich strażaków. 10 marca wezwano ich na ul. Czynu Społecznego w Sudole, gdzie miał zwisać nadłamany konar. Dziś rano interweniowali na Odrostradzie.
Wezwanie do kolizji przyszło tuż po godzinie 7.00. Do zdarzenia doszło na ul. Reymonta w rejonie stacji BP. Brał w nim udział kierowca forda focusa. Na szczęście nie odniósł obrażeń. Strażacy odłączyli akumulator od uszkodzonego pojazdu, a po jego załadowaniu na lawetę uprzątnęli jezdnię z plamy substancji ropopochodnej. Straty oszacowano na 3 tys. zł. Akcja zakończyła się około 7.40. Zgłoszenia z ul. Czynu Społecznego nie potwierdzono po dojeździe na miejsce.
























![Ballady rockowe przy świecach na Zamku Piastowskim [ZAPOWIEDŹ] Ballady rockowe przy świecach na Zamku Piastowskim [ZAPOWIEDŹ] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1778061660gemini-generated-image-.png)






















Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany