Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności6 września 201916:05

Groźne zderzenie pojazdów na DK 45 przed Bieńkowicami [FOTO]

Groźne zderzenie pojazdów na DK 45 przed Bieńkowicami [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Powiat:

Po dwóch wczorajszych wypadkach w Raciborzu na mycie i przy Mariańskiej, dziś znów niespokojnie na drogach. Około godziny 15.30 doszło do groźnego zderzenia dwóch pojazdów osobowych na drodze krajowej nr 45, około pięćset metrów przed Bieńkowicami w gminie Krzyżanowice.

Uczestnicy to kierujący samochodami audi i fiat punto. Obydwa pojazdy mają raciborskie rejestracje. Wskutek zderzenia wypadły z drogi na pobocze. Ruch na DK 45 został wstrzymany, a w obie strony powstały ogromne korki. Dwie osoby poszkodowane. Na miejscu działały dwa zespoły ratownictwa medycznego oraz strażacy. Więcej w komunikacie KPP Racibórz.

Autor: fot. Czytelnicy, FB/112 Racibórz, [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Aktualności30 czerwca 202509:21

Cyrk, ogień i serce Don Juana – nowa energia w murach Zamku Piastowskiego

Cyrk, ogień i serce Don Juana – nowa energia w murach Zamku Piastowskiego - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Magiczna noc na raciborskim zamku. W sobotę, 28 czerwca, Zamek Piastowski po raz pierwszy stał się przestrzenią niezwykłego festiwalu „Misteria Piastorum”, łączącego teatr uliczny, ogień i elektroniczne brzmienia. Wydarzenie przyciągnęło tłumy mieszkańców i pokazało, jak średniowieczne mury mogą tętnić współczesną sztuką. Zobaczcie fotorelację Jana Ptaka.

Jan Ptak
Reklama
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 27.06.2025
27 czerwca 202519:05

Nasz Racibórz 27.06.2025

Nasz Racibórz 20.06.2025
19 czerwca 202522:36

Nasz Racibórz 20.06.2025

Nasz Racibórz 13.06.2025
13 czerwca 202509:38

Nasz Racibórz 13.06.2025

Nasz Racibórz 06.06.2025
5 czerwca 202521:47

Nasz Racibórz 06.06.2025

Zobacz wszystkie
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.