Aktualności3 września 201908:37
Raciborski Hubertus coraz bliżej

0
Reklama
Racibórz:
Doroczna impreza na Ostrogu odbędzie się 28 września obok stadniny przy ul. Huzarskiej, w sąsiedztwie żwirowni.
Jeźdźcy zbiorą się do godziny 12.00. Potem odprawiona zostanie Msza św. dziękczynna, po której odbędzie się tradycyjna parada ulicami miasta. Po niej, około 14.00, rozpocznie się pogoń za lisem, następnie dekoracja, występy wokalne, pokazy zaprzęgów oraz skoki przez przeszkody.



![Na swojej drodze chorobowej nie spotkałem człowieka z taką klasą [LIST DO REDAKCJI] Na swojej drodze chorobowej nie spotkałem człowieka z taką klasą [LIST DO REDAKCJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1769540306img-3323-.jpg)
![Komentarz do artykułu Pustoszejący dworzec, odpływ pasażerów i nowe obietnice. Co czeka kolej w Raciborzu? [LIST DO REDAKCJI] Komentarz do artykułu Pustoszejący dworzec, odpływ pasażerów i nowe obietnice. Co czeka kolej w Raciborzu? [LIST DO REDAKCJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1785999993po-otwarciu-dw-rac-.jpg)








![Pirackie fire-show na wodzie. Jedyne takie przedstawienie w powiecie [ZAPOWIEDŹ] Pirackie fire-show na wodzie. Jedyne takie przedstawienie w powiecie [ZAPOWIEDŹ] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1785958220piratnonsimon-.jpg)








![Msza święta polowa i koncert w Arboretum Bramy Morawskiej [ZAPOWIEDŹ] Msza święta polowa i koncert w Arboretum Bramy Morawskiej [ZAPOWIEDŹ] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1755272525dsc-3809-.jpg)



























Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany